Yaşam

Yaşlılarımız Hz. Yuşa’da dua etti

Yaşlılarımız Hz. Yuşa’da dua etti
2014.08.18 00:00
| | |
3223

Darülaceze Müdürlüğü sakinleri Hz. Yuşa (a.s.)’ın makamını ziyaret etti. Beykoz Belediyesi tarafından ilçede ağırlanan 30 yaşlı, manevi güzelliklerle dolu, huzur ve keyifli bir gün geçirdi.

Hz. Yuşa (a.s.)’ın makamını ziyaret eden ve aralarında farklı inançlardan sakinlerin de yer aldığı ziyaretçiler ülkenin huzuru, birliği ve selameti için dualar ettiler.   

Ziyaretçiler başta Darülaceze’nin kurucusu Sultan Abdülhamid Han olmak üzere, yaşamlarını kolaylaştıran onların üzerinde himayesini eksik etmeyen Başbakanlık ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkililerine hayır duaları ettiler ve kendilerini ilçede ağırlayan Beykoz Belediyesi’ne teşekkür ettiler.  

Toplumları ayakta tutan en önemli öğelerden birinin manevi dinamikleri olduğunu söyleyen Darülaceze Müessese Müdürü Nevzat Bayhan da, Hz. Yuşa’nın insanımıza güç veren manevi kaynaklardan biri olduğunu söyledi.

Bayhan, Darülaceze sakinlerine moral veren tarihi ve turistik ziyaretlerin devam edeceğini söyleyerek organizasyonun gerçekleşmesine katkı sunan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür etti.

Hz. Yuşa’yı ziyaret eden ve burada eşsiz Boğaz manzarasını izleyen ziyaretçiler öğle yemeğinde İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde misafir edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hz. Yüşa A.S, Darülaceze

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"