Yaşar Şahin: 'AK Parti'de ben de varım!'

  • Güncelleme: 20.10.2014 00:11
  • Okunma: 9917 kez
  • Yorum: 1
Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı, HAS Parti Beykoz kurucularından Yaşar Şahin 29 Kasım 2014 Cumartesi günü yapılacak AK Parti Beykoz İlçe Kongresi’nde görevden kaçmayacağını söyledi.
Yaşar Şahin: 'AK Parti'de ben de varım!'

Yaşar Şahin Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada şunları söyledi,Beykoz’da gerek teşkilat içinden ve gerekse farklı sosyal kesimlerden İlçe başkanlığı hususunda görev almamız noktasında yoğun bir talep oluştu. Bizim de güclü yeni Türkiye inşası sürecinde daha fazla katkı sunmak, AK Parti’mizin var olan gücünü daha da yukarılara çekmek en büyük arzumuzdur.Yine AK Parti’mizin hücre yenilemesine çok büyük önem verdiğini ve buradan hareketle var olan talepleri değerlendirip tüm teşkilatımızı kucaklayarak, belediyemizle uyum içerisinde, hayırlı çalışmalar yapacağımıza olan inancımla, teşkilatımızdan bize teveccüh olursa biz de bu görevden kaçmayacağımızı ifade etmek isterim. Benim buradaki hareket noktam aday olmak şeklinde değil de gelen talepler doğrultusunda olacaktır. Yukarıda da izah ettiğim gibi yoğun bir talep var bu talep üzerine bizim görevden kaçmamız söz konusu olmaz. Ayrıca bildiğim kadarıyla ilçe teşkilatımız sanırım bir temayül yoklaması da yapacak. İl ve ilçe teşkilatlarımızın yapacağı bu çalışma sonrasında şahsıma göstercekleri teveccüh doğrultusunda sorumluluk almaktan kaçmayacağımı ve aday olabileceğimi söylüyorum. Aksi takdirde ben adayım, yarışalım, çarpışalım şeklinde bir hedefimiz yoktur.”

Yaşar Şahin kimdir?

Samsun Altınkaya Barajı ve Derbent Barajı inşaatlarında görev aldıktan sonra, 1989 yılında Libya’ya giderek, burada önemli projelerde yöneticilik görevlerinde bulundu.

1993 yılında askerliğini tamamladıktan sonra Elektromekanik Tesisat işleri sektöründe bir şirket kurarak İstanbul’a yerleşti.

Sektörde yurt içinde ve yurt dışında bitirmiş olduğu işler listesi ekli tanıtım kataloğunda yer almaktadır. Ancak bunlardan öne çıkanlar Metrocity AVM, Sinpaş Bospours City, Emaar Toscana Vadisi, Kayasehir AVM, Otel, Plaza, Koçtaş Yapı Marketler, Metro Grosmarketler. 

Siyasi olarak sırasıyla; Refah, Fazilet ve Saadet Partisi’nde İlçe ve Belde Başkan Yardımcılıkları, Meclis Üyesi adaylıklarından sonra, Has Parti Beykoz kurucular kurulunda görev yaptı. 2011 Genel Seçimleri’nde teşkilattan gelen istek üzerine İstanbul birinci bölge milletvekili adayı oldu. Seçimden sonraki ilerleyen süreçte AK Parti bütünleşmesiyle çalışmalarına burada devam etmektedir.

Sahibi olduğu şirketler ile Elektromekanik tesisat sektöründe, yaklaşık üç yüz çalışanı ile birlikte birçok önemli projeleri hayata geçirerek, sektöre hizmet vermektedir.

Askon Anadolu İş adamları Derneği üyesidir.

Beykoz Çavuşbaşı Spor Kulüp Başkanlığı ve Beykoz Kulüpler Birliği Başkan vekilliği görevini yürütmektedir

Şahin, evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

selçuk (7 yıl önce)

pesssss bu kadar döneklik olmaz yaa önce hem saydırırlar sonrada överler...

Yorum Yaz