Yaşar Aydınoğlu Beykoz'a bronz madalya ile döndü

  • 24.02.2019 23:45
  • Güncelleme: 24.02.2019 23:46
  • Okunma: 7529 kez
  • Yorum: 0
​Beykoz Soğuksu Mahallesi’nde ikamet eden, Yaşar Aydınoğlu, katılmış olduğu Antalya’daki turnuvadan bronz madalya ile döndü.
Yaşar Aydınoğlu Beykoz'a bronz madalya ile döndü

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun ev sahipliğinde 5-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dünya taekwondosunun kalbi Antalya da attı.

13-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya da yapılan 6. Uluslararası TurkishOpen Taekwondo Şampiyonasında ülkemizi temsil eden Beykozlu sporcusu Yaşar Aydınoğlu, Poomsae kategorisinde Bronz madalya kazandı.

Beykoz’a gelişinde Soğuksu Mahallesi’nde kalabalık bir arkadaş topluluğu tarafında karşılanan Aydınoğlu, Dost Beykoz açıklamalarda bulundu.

 Antalya’da sırasıyla; 8. Dünya Para-Taekwondo Şampiyonası, 4. WT Başkanlık Kupası ve 6. Uluslararası TurkishOpen Taekwondo Şampiyonası olmak üzere 3 büyük uluslararası organizasyonunun yapıldığı kaydeden Aydınoğlu, Türkiye 64’ü altın olmak üzere toplam 238 madalya kazandığını ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına için çok önemli puanlar toplandığını kaydetti.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun ülkemizin ve Dünyanın en başarılı federasyonların başında geldiğini ve bu ailenin içerisinde olmaktan onur duyduğunu söyleyen Yaşar Aydınoğlu, kazanmış olduğu bronz madalyayı Beykoz halkına armağan ettiğini söyledi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Soğuksu, Yaşar Aydınoğlu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz