Eğitim

Yarının liderleri Beykoz'da

Yarının liderleri Beykoz'da
13.02.2016 14:40
| | |
4819

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu’nun (UBEF) Beykozlu uzman temsilcileri tarafından İlim Yayma Cemiyeti'nde bir konferans gerçekleştirildi.

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu’nun (UBEF) Beykozlu uzman temsilcileri tarafından İlim Yayma Cemiyeti'nde bir konferans gerçekleştirildi.

Beykoz Şubesi'nin Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen 'Bugünün gençleri yarının liderleri' adlı eğitim semineri büyük ilgi gördü.

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda ISO Başdenetçi, Neuro Linguistic Programming (NLP) ve Kişisel Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Ali İlseven’in katılımıyla  gerçekleştirilen seminerde, sinir dili programlandırması (NLP), zaman yönetimi, liderlik, aidiyet, stres yönetimi, motivasyon, etkili iletişim teknikleri, dikkat ve öfke kontrolü gibi gençleri kişisel gelişim alanlarında geliştirecek eğitimler verildi.

Eğitimlerin üniversite sınavları öncesinde yapılmasının önemine vurgu yapan Federasyon Uzmanlarından Abdul Kerim Avşar; "Projelerimizi tüm kardeşlerimiz için önce Beykoz’da, daha sonra da tüm İstanbul’da yaygın hale getirmeyi hedefliyoruz. İnşallah arzuladığımız verimliliği de sağlarız, bunun için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

Proje 'bugün dünün, yarın ise bugünün halefidir' kadim kuralını göz önünde bulundurarak, yarının liderlerinin potansiyellerini bugün açığa çıkarmak ve onlara doğru zamanda doğru eğitimle yön vererek, toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donanım sahibi olmalarını sağlamak aynı zamanda geleceklerini şekillendirmelerine yardımcı olmak düşüncesiyle ortaya çıkmıştır.

Dünya çapında çok sayıda kitabı yayınlanmış olan ve bazı kitapları üniversitelerde ders kitabı olarak kullanılan Doç. Dr. Ali İlseven, bağışladığı kitapların ücretleriyle kurban kesilip Beykoz İlim Yayma Cemiyeti öğrencilerine bağışlanması istedi.

Program sonunda katılımcılara özgeçmişlerinde önemli bir yere sahip olacak sertifikalar dağıtıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu, İlim Yayma Cemiyeti, ISO, neuro Linguistic Programming, Doç. Dr. Ali İlseven, Abdulkerim Avşar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"