Yalçın Çolak Beytaş'ın kapılarını açtı

  • 03.03.2015 19:33
  • Güncelleme: 03.03.2015 19:35
  • Okunma: 10947 kez
  • Yorum: 0
Yalçın Çolak, Beykoz Belediyesi iştiraki olan Beytaş'ın Genel Müdürlüğü'ne atanması sonrasında fikir alışverişinde bulunmak Beykoz basınıyla bir araya geldi.
Yalçın Çolak Beytaş'ın kapılarını açtı

Geçtiğimiz aylarda Haydar Çelik’in istifasının ardından BEYTAŞ ve BEYYAP A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan Yalçın Çolak, Beykoz’da yayın hayatına devam eden basın mensuplarıyla Baruthane Parkı’ndaki  Değirmen Cafe’de bir araya geldi.

Genel olarak tesislerin durumuyla ilgili basın mensuplarından negatif ve pozitif görüşlerini kendisiyle paylaşılmasını isteyen BEYTAŞ Genel Müdürü Çolak, Beykoz’da halkın arasında olması nedeniyle basın mensuplarının görüşlerini önemsediğini belirtti.

Yalçın Çolak,  “Ben göreve geleli çok bir zaman olmadı. Benden önce görev yapan arkadaşımız gerçekten çok güzel ve başarılı çalışmalara imza atmış. BEYTAŞ Tesislerine ivme kazandırmış adeta… Kendisini tebrik ediyorum. BEYTAŞ’a kazandırılan bu ivmenin daha da üst seviyelere çıkarılması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yaptığımız son toplantılarda ‘kurumsallık’ vurgusu ön plana çıkmaya başladı. Riva Plajı’nda ya da Teras Cafe’de bütün tesislerimizde profesyonel bir düzen oturtmaya çalışıyoruz. Bu toplantının amacı hem sizleri bilgilendirmek hem de bizim göremediklerimizi sizlerin gördüğü düşüncesidir.” şeklide konuştu.Baruthane Parkı’nın içinde doğal unsurları içerisinde bulunduran Değirmen Cafe’de yapılacak düzenlemelerden, Beykoz Sahili’nde hizmet vermeye devam eden restoranda yapılacak değişikliklere birçok konu üzerinde hasbihal edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz