Spor

Yakup Sarıbaş, U16 takımından beklentimiz büyük

Yakup Sarıbaş, U16 takımından beklentimiz büyük
28.12.2018 10:02
| | |
2207

İstanbul Amatör Ligleri U16 Yaş Grubunda hafta sonu itibari ile 2018-19 Sezonu müsabakaları başlıyor.

Beykoz'u temsil edecek takımlar arasında yer alan Beykoz 1908 A.Ş. U16 Yaş Grubu Takımı şampiyonluk parolası ile sezona hazırlanıyor.

Sarı siyahlı gençler sezonun ilk maçı için hafta sonunda Pendik deplasmanına çıkacak. Pendik Güllübağlarspor ile oynanacak maçın hazırlıklarını tamamlarken heyecanlı bir bekleyiş şimdiden oluşmuş durumda.

"İyi bir tecrübe kazandık"

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Takımları Genel Kaptanlarından olan Yakup Sarıbaş, Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada, "U16 Yaş Grubu takımımız geçen sezon namağlup şampiyonluk yaşayan U15 Yaş takımı için uzun vadede yatırımımız oldu. Geçen sezonki kadrodan Kalecimiz Deniz ve Serhat’ı Başakşehirspor altyapısına göndermiştik. Bu sezon U17 Yaş Grubu takımında kendi yaş grubuna uyan Melih ve Emirhan dışında tamamen U16 Yaş Takımı kadromuz ile mücadeleye çıkmıştık. İyi bir tecrübe kazanıldığı düşüncesindeyiz ” diye konuştu.

"Gökhan Karagöz'ün büyük emekleri var"

Yakup Sarıbaş, U16 Yaş Takımının Murat Karakartal Yönetiminde maçlara çıkacağı bilgisini verirken, "takım üzerinde, Yönetim Kurulu üyemiz de olan değerli büyüğümüz Gökhan Karagöz’ün büyük emekleri var. Kendisi geçen sezon olduğu gibi takım ile birlikte sahaya çıkacak, kulübeden destek olacak. İnşallah güzel bir başlangıç ile verilen emeklerin ve beklentilerin boşa çıkmayacağını göstermek istiyoruz. Hafta içinde yapılan antrenmanlarda futbolcu kardeşlerimiz oldukça istekli ve heyecanlı bir görüntü çizerek bizleri fazlası ile umutlandırdı ” dedi.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ, U16, Yakup Sarıbaş, Gökhan Karagöz

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"