Vuslat ile mazlumlara kurban bağışı

  • Güncelleme: 01.08.2018 01:28
  • Yorum: 0
Kurban sadece etin yenildiği bir dönem değildir.
Vuslat ile mazlumlara kurban bağışı

Ruhani olarak kurban, Allah'a, bize vermiş oldukları için şükürlerimizi sunmanın ve onun yoluna adak adayarak, onun rızasına sahip olmanın ve ondan istemenin en güzel günüdür. Tertemiz giyinmiş ve arınmış bedenlerimiz ile Allah'ın huzuruna çıkıyor ve burada Allah'a adanmak için bekleyen kurban ile asli görevimizi yerine getiriyoruz. Bugün Afrika ve Asya ülkelerinde, ne yazık ki batılı ülkelerin zulmüne uğramış ve sömürülmüş milyonlarca insanın bulunuyor olması ve insan eli ile açlığa sürüklenmelerinden dolayı, bugün yapacağımız bir kurban bağışı ile bu halkın bir nebze olsun açlık ile mücadelelerine son verebiliriz.

Kardeşlik İçin Kurban Bağışı

Mazlum coğrafyada bulunan din kardeşlerimize, sizlerde kurban bağışı yapmak istiyorsanız, bunun için Vuslat Derneği ile irtibat kurabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar hesaplanan ve tabii ki gerçek sahiplerine ulaştırılan kurbanlar, büyük bir titizlik ile kesilerek ve dağıtılmaktadır. Kurban kesimine uygun olan hayvanların seçilmesi ve bunların denetlenerek uygun olduklarının belirlenmesi ve ayrıca veteriner kontrolünden de geçmesinin ardından, kurban için hazırlanmaktalar.

Kurban Bağış Fiyatları Ne Kadar

Yurt dışı hisse bedeli 500 TL iken, Yurt içi hisse bedeli ise 750 TL olarak belirlenmiştir. Detaylı olarak tüm işlem sıralamasını www.vuslat.org.tr adresinden hemen öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise kurban bağışı için gerekli bedeli ödeyerek, sizlerde yoksul ve muhtaç insanların ihtiyaçlarını bir nebze olsun karşılayabilirsiniz.

Kurban Kesim Süreci

Yapmış olduğunuz bağışlara göre kurban hakkınız sizlere veriliyor. Sizlerden alınan vekalet ile birlikte, ayrıca hayvan kesimi de videolu olarak telefonunuza geliyor. Bu sayede kurbanınızın yerine ulaşmış olduğunu görecek ve gönül rahatlığı ile Allah rızası için, mazlum kardeşlerimize yardımlarınızı yapmış olacaksınız.

 

 

Anahtar Kelimeler: Kurban, Bağış, Vuslat