Vücut Bakımında Deodorantın Önemi!

  • Güncelleme: 03.04.2019 11:03
  • Okunma: 5081 kez
  • Yorum: 0
Vücut bakımı kişisel temizlik ve görünüm açısından son derece önem taşır.
Vücut Bakımında Deodorantın Önemi!

Vücut bakımında hem kadınların hem de erkeklerin sıkça tercih ettiği ortak ürünlerden biri de deodoranttır. Deodorant kişisel temizlikte olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte ter bezleri daha fazla çalışır ve kötü koku oluşumuna sebep olur. Gerek okulda, iş hayatında gerekse günlük hayatta bu durum hoş karşılanmaz. Hem kişinin temizliğini sağlamak hem de çevreye verilen rahatsızlığı engellemek için mutlaka önlem alınmalıdır. Dünyaca ünlü markalardan biri olan Nivea deodorant ile terlemeyi kontrol altına alabilir, kötü kokuların dışarı yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Nivea Deodorant Çeşitleri

Kadın ve erkekler aynı deriye sahip değildir. Bu yüzden cilt bakımı ve vücut ürünleri birbirinden ayrılmaktadır. Nivea da etkili bir sonuç için ürün gruplarını kadın ve erkek olarak ayırmış ve özel ürünler geliştirmiştir. Kadınlar için daha çiçek ve pudra kokulu, erkekler içinse fresh ve baharat kokulu deodorant üretmektedir. O halde Nivea deodorant çeşitlerine bir göz atalım.

Sprey

Roll-On

Stick

Herkesin deodoranttan beklediği etki farklılık göstermektedir. Bazı kişiler aluminyumsuz olmasına dikkat ederken, bazı kişiler kıyafetlerde iz bırakmamasını, bazı kişilerde gün boyu koruma ve temiz koku sağlamasını bekliyor. Nivea geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm beklentilere cevap veriyor.

Nivea Pure-Natural Action deodorant’ın aluminyum içermediğini biliyor muydunuz? Antibakteriyel özelliği sayesinde koltuk altında bakteri oluşumunu engeller ve kötü kokuların giderilmesini sağlar. Fresh kokusuyla gün boyu teninizi kuru ve temiz tutar.  Sprey forma sahip olan bu ürün nasıl kullanılır? Etkili bir sonuç için duş sonrası temiz koltuk altına 15-20cm uzaklıktan püskürterek uygulanmalıdır. En pratik uygulanan sprey deodorant ile ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca tazelenebilirsiniz.

Dedorant kullanırken diğer bir önemli konu ise kıyafetlerde iz bırakmamasıdır. Nivea Insivible Black & White serisi ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Geliştirilmiş özel formülü kıyafetlerde iz bırakmaz, terlemeyi kontrol altına alır ve uzun süre koruma sağlar.

Sizde ihtiyacınıza yönelik stick, roll on deodorant ve daha fazla Nivea ürün çeşitlerini Dermokozmetika da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Deodorant, Nivea