Vualin karşı konulamaz dokusu

  • Güncelleme: 12.04.2018 12:54
  • Yorum: 0
Vual ipek ipliği; Bu iplik vual gibi ince, şeffaf krepler için kullanılır.
Vualin karşı konulamaz dokusu

Üç adet bükümsüz tek ipliğin cm başına 16–18 S (inç başına 0- 45 S) büküm içerecek şekilde bileştirilmesi ile oluşur. Vual Kumaş 60/1 numara gibi ince olan %100 pamuktan üretilmiş, hafif, rahat bir tekstil ham maddesidir. Kelime anlamı olarak Fransızca dan gelen “vual” ince örtü anlamını taşımaktadır.

Parlak ve kaygan yapıya sahip olduğu için ipek kumaşa benzetilir. İnce numaralı ve seyrek dokunarak elde edilir. Vual kumaş çeşitleri desenleri, renkleri ve kullanıldığı alanlar bakımında zenginlik gösterir. % 100 pamuk, güzel baskılı pamuklu vual kumaşlar ve hafif bu yarı dik kumaş giyim ve ev dekorasyon için idealdir.

Ilginç ve şık baskılar Hafif pamuklu vual kumaşlar. Yarı dik gömlek, etek, sırf perdeleri ve çarşaf için bu elbise kumaşları kullanın. Vual kumaş iş parçacığı sayısı kumaşlar, drapey ve çok yumuşak donukluk için diğer kumaş fiyatı katmanları kullanmak. Yeni organik pamuk vual kumaş eklenmesidir organik pamuk vual kumaşlar eko-bilinçli tüketici için idealdir.

Organik bir yapıya sahip olduğundan vücut ile etkileşim göstermeyip alerjik ve benzeri rahatsızlıklara yok açmaz Teri emerek rahat bir giyim kalitesi sağlarlar Kullanıldığı öncelikli alanlar elbise, şalvar, etek, iç çamaşırı, başörtüsü vb.. yapımında kullanılır.

İnce bir yapıya sahip olduğu için vual elbiseler iç gösterebilir Kategori: DOKUMA ÖRME Etiketler:fransızca vual kumaş, Vual ipek ne demek, vual kelime anlami, vual kumaş elbiseler, Vual Kumaş İç Gösterir mi?, Vual Kumaş Merter, vual kumaş metre fiyatı, vual kumaş ne demek, vual kumas ozellikleri, vual kumaş terletir mi, vual nedir, vual terletir mi, tabii ki vual kumaş terletmez.

Anahtar Kelimeler: Vual, Kumaş