CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek

  • 0
  • 6787
CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek
CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek
CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek
CHP Beykoz Adayı Köseler Murat Aydın’ı ziyaret edecek

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler ve İlçe Başkanı Mahir Taştan, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıya, daha önce İYİ Parti’den istifa eden Meclis Üyesi kontenjan adayı Bilgehan Murat Miniç ve Mert Akdemir de katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Mahir Taştan, CHP’nin Beykoz’u Beykozlularla birlikte yöneteceğini söyledi.

Taştan, “Siyaset algısından önce Beykozlular bilincimiz var. Bir önceki dönemde İYİ Partinin Belediye Başkan Adayı bizlerle beraber. Biz buradan tek bir slogan ve tek bir birliktelikle yola çıktık. Artık Beykozlunun kaybedecek bir vakti kalmadı. Beykoz’da son günlerde insanlar tedirgin olmaya başladı. Yeni rezerv alanları çıkıyor. İnsanlarda bir korku oluşmaya başladı. Beykoz halkı müsterih olsun. Biz Beykozlular olarak insanımızı mağdur etmeyecek bir yönetim olacağız. Rant çıkarlarıyla hareket etmeyeceğimizi bilmelerini istiyorum.” dedi.

Siyaseti Muhsin Yazıcıoğlu’ndan öğrendik

Toplantıda konuşan Meclis Üyesi kontenjan adayı Bilgehan Murat Miniç, siyaseti Muhsin Yazıcıoğlundan öğrendiklerini ifade ederek, “Biz siyaseti, vatan, millet ve insani değerler için yapıyoruz. Bu nedenle biz belli bir siyasi yol izledik. Beykoz özelinde İYİ Partinin adayıydım. Beykoz ittifakı için her zaman mücadele ettik.” dedi.

Seçimi AK Parti’den alabileceğimizi düşündük

Miniç, “Seçimi yönetenler olarak ayrı ayrı girersek AK Partinin elinden alabileceğimizi düşündük. Beykozlu bize neden birleşmediğimiz serzenişinde bulundu. Ne olursa olsun Beykoz ittifakı olması için elimizden geleni yapacağız. İstişareler sonrası Beykoz’un çocuklarıyla hareket etmek istedik. Gönlümüzden geçen de Alaattin Başkan’dı. Bir siyasi ekolün değil, Beykozluların Beykoz’u yönetmesi için bu yola çıktık.” cümlelerine yer verdi.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler

Köseler, Türkiye’nin bir kırılma noktasında, öyle bir süreç yaşıyoruz. Belediye Başkanlığı yaptığım dönemden itibaren mülkiyet ve imar konusu hep gündemdeydi. Mülkiyet noktasında bazı alanlar vatandaşlara satıldı. Konular sıcakken üzerine gitmek lazım.

Koç başlarıyla Tokatköy’de vatandaşlar evinden atılıyor

Görünmeyen inşaat alanları ve inşaat şirketleriyle bir süreç yönetiliyor. Tokatköy, Çubuklu’da rezerv alanlar var. Daha kaç tane var bilinmiyor. Beykoz’u kendilerine saklıyorlar. Planlar seçim öncesi askıya çıkıyor ve iniyor. Mevcut kayyum belediye başkanı bu planların halka hizmet için yapıldığını zannediyor.

Vatandaşın evinin ortasından yol açıyorlar

Halkçılığı yaşama geçirmemiz lazım. Yerel basına görevler düşüyor. Bu anlayış devam ettiği sürece boğulacağız. Bir olay olduğu zaman sıcağı sıcağına üzerine gitmek lazım. Tokatköy’de 45 bin metrekarelik Avm alanı kime verildi.

Beykoz Belediye Başkanını ziyaret edeceğiz

Cuma günü Beykoz Belediye Başkanını ziyaret ederek seçim sürecimizi kahvemizi içerek başlatacağız. Plan çok önemli, 25 senedir partili Cumhurbaşkanı Beykoz’daki planları değiştirseydi sanayi sitesi, hazine arazilerinde kurulabilseydi bu gençlerimizin hepsi iş sahibi olacaktı.

Ben o insanlarla beraberdim

Ben çocukluğumda fabrikalarından çıkan insanlarla o huzuru yaşayan insanlarla beraberdim. Bu ilçede kümes yıkılır noktaya geldi. Barınma hakkımız elimizden alınıyor.

Planları yırtacağız

Büyükşehir Belediye Başkanımız İmamoğlu bir proje başlattı 1/25000 ölçekte… Buna destek olunduğu takdirde eğer Büyükşehir’de Ekrem başkana destek verdiğiniz takdirde bu planları yırtacağız Beykozluya uyan planları yapacağız. Beykozluların yaşayabileceği planları yapacağız. Beykozlu Beykoz’da kalacak ve Beykoz’u Beykozlular yönetecek. Size suskunluğu sağlayan yaklaşımlara dur deme zamanı. 1 ay var. Sizi susturmak isteyenlere dur deyin.

Haber Merkezi

Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Önceki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz