Beykoz Üniversitesi'nden Türkiye'de bir ilk

  • Güncelleme: 15.02.2017 17:45
  • Okunma: 17711 kez
  • Yorum: 2
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eylül ayında onayladığı kanunla kurulan Beykoz Üniversitesi, Türkiye'deki diğer üniversitelere de örnek oldu.
Yorumlar (2 Yorum)

Yasemin Demir (1 yıl önce)

Siz okulda eğlenmeye geliyorsunuz, eğitime değil. Sizin başarı kriteriniz akademik kadrosu veya derslerin niteliği değil, langırt, oyun salonu vs. Ben bu yıl kısmetse öğrencileri olacağım kendilerinin. Sizin gibi eğlence mekani değil de iyi eğitim veren bir üniversite arayışında olduğum için de tercih yapmadan evvel hem günlerce araştırdım, hemde gidip gördük. Ve dün açıklanan sonuçlarda kazandığımı gördüğüm için de şanslı hissediyorum kendimi. Üniversiteye çamur atmayın. Açık öğretim okuyun istediğiniz playstation salonlarında gününüzü geçirin. Siz, eğitim almak isteyen bir kişinin kontenjanını harcadınız, yazık topluma nasıl beyinler yetişiyor. Yazık...

Okulunogrencisi (3 yıl önce)

Okulun bu yıl ki mezunlarındanım okula 20 bin yatırdım. Üniversite denilmez bu okula geçen sene bütün öğrenciler okula şikayet ediceklerdi herkese toplayıp vazgecirmeye calıştılar . Pişman olursunuz.Bölümümü açıklamıcam ama geçen sene bu bölümden sadece 3 kişi bu yıl 6 mezun verdi 30 kişilik sınıflarda . Resmen insanları sömürüyolar. Bakmayın her yere reklam yaptıklarına hiç bir öğrenci gelmedikçe aldığı paraları reklama yatırıyor . 2 yıl boyunca hiç bir etkinliği olmadı . Okulumuzda sadece langırt bulunuyor. Üniversite yaşamak istiyorsanız buraya vereceğiniz parayla 10 kat daha güzel üniversiteler var .Pişman olursunuz.

Yorum Yaz