Beykoz Belediye Başkanı önemli açıklamalar yaptı

  • Güncelleme: 24.08.2019 16:12
  • Okunma: 22415 kez
  • Yorum: 9
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçenin yerel basın temsilcileriyle Karlıtepe Mesire Alanı’ndaki restoranda bir araya geldi.
Yorumlar (9 Yorum)

Selim (4 ay önce)

Yahu Başkan. Aday Olurken Hic Boyle Demiyordun. Ben Hallederim Ben Yaparim Diyordun. Eger Durustsen Kacak Yapilari Yikicaksan Ilk Mesadan Ve Celikbilegin Evinden Başla. Size Oy Verdigim Için Itler Gibi Pismanim. Beykozlunun Bi Hayali Imar Ve Yeni Bina. Şu Insanlara Şunu Çok Gordunuz. Bide Cikmissin Diyorsun Imar Demek Insaat Demek Degil. Yalandan Imar Cikartip 5 Senede Ruhsatmi Vermiyceksiniz. Yada Beykoz Onunde Ceket Iliklediginiz Patronlara Peskesmi cekilcek

Kamil Beykozlu (4 ay önce)

İMARI 5 YIL DAHA BEKLEMEYİN bu laf Murat beyin lafı yakın tanıdığım başkana sorduğunda bu lafı duymuş gerisini siz düşünün, Bu İMAR haberleri Beykozluyu oyalama ve kandırma taktiği daha önceki yıllarda yaptıkları gibi, bir AKP li olarak sizden ve kandırmalarınız dan utanıyorum laf değil en kısa zamanda icraat lazım sandık tehdidini kullanmak istemiyorum ama vatandaşın başka türlü sizi cezalandırma yöntemi yok malesef. Bakanlıklarda sizde, hükümet sizsiniz bahanenizi merak ediyorum.

samet (4 ay önce)

Beykoz u bu kötü durumdan çıkarmak için İMAR için acele edilmeli 5 yılda on beş yıllık hizmet vermek için zaman cok az. devlet başkanımız istese 1 ayda imar çıkar.

Mahmut (4 ay önce)

Seçimlerde oy istediniz oy verdik. Diğer adaylar tecrübesiz, ben zeytinburnu belediye başkanıyım, 20 yıllık başkanlık tecrübem var dediniz. Hadi şimdi çözün. Bakanlıklarda sizde, hükümetdde sizsiniz. Bakalım şimdi topu nereye atacaksınız.

Şükran (4 ay önce)

Belediye başkanı demek o bölgenin sorunlarını çözen kisi demek yoksa herkes başkan herkes cenazelere gidip boy gösterebilir icraat lazım sayın başkan belki 10 kere mesaj attim mail yazdım yeni mahallede cocuk ve oturma parkı yok diye cevaplar hep boş dr.ömer besimpaşa caddesi 10 km.den daha fazla mesafe ama park yok sosyal medyada foto atana kadar birseyler yapın

Başak yasar (4 ay önce)

Karpuz festivali bilmem ne yapacağına önce veteriner işleri kadrosunu değiştir, hayvanlarin canına okudunuz, ne barınak, ne ekip, ne hekimler kanun bilmez,hayvan sevmez. İstanbul'un bu konuda en yüz karası Belediyesisiniz.

ilhan üzümücü (4 ay önce)

imar barışı dediniz inşaat yasak dediniz sağımızda solumuzda ana caddelerde çatır çatır inşaat yaptılar. 2018 .6 ayında çatıkatım var bir ďegişiklik yapalım müsade isdedik olmaz dediler. Bir taraftan biri sıfırdan kat atıyo bir odaya ihtiyacı var veya çatı arası yapacak dürüst bir şekilde belediyeye gidiyo izin alamıyo. Sadece benim için yazmıyoru m çevremde duyduklarım'da var.Ama dayısı olan yapıyo izin veriyorsañız# EŞİT DAVRANACAKSINIZ# Kayıtlarım var bakabilirsiniz. Birde beykozon ulaşım sorunu var vatandaşın ille otobüse bin diyorsunuz sahilden geze geze gidin diyonuz.Beykozun yıllardır doğru dürüst bir nikah salonu yoktu.sayın yücelbey hekim başına yapmış.Koskaca beykozda yer kalmamış. Umarım beykuzlunun sorunlarını çözersiniz.

Ahmet uzun (4 ay önce)

Beykoz da yapılacak çok şey var. Önce yaşayanlar. Sonra belediyede kiler cikarcilikdan ayrılmalı herkes için doğru olanı yapmalı,doğrunun yanında olmalı.imar İstanbul da her yerde rahat Beykoz'da Kavacık da sorun var. Yapana kacakda olsa yaptırılıyor 2b arazilerinde bile gökdelenler var. Ama normal vadandas 600m2arsasina 200m2buyuklugunde bina yspamiyor .kaçak yapılar bankalara resmi kurumlara kiraya veriliyor, ruhsatlı olanlar küçük olduğundan ne para ediyor ne kiralık için getirisi var. Resmi olarak usulsüz yapılar rant kapısı olmuş. Yanlış. Duzelteni baş tacı yapmak lazim

Havva Topçakan (4 ay önce)

Beykozun bazı bolgeleri ecrimisil kayyum atanmış 2 yıl geçmeden 50 tl ceza geliyor milli emla gittigimizde kayyum memuru beykoz belediyesi bu tür sorunları çözebilir diyor bize yücel bey hiç bu konuyla ilgilenmedi oysaki belediyenin yapabileceği birseymis cumhurbaşkanıyla bu konuları bilgilendirip sorunu çözebilirsiniz yücel bey gibi ilgisiz olmuycanizi ümit eder saygılar sunarım

Yorum Yaz