Beykoz’a Metro 2020 yılında gelecek!

  • Güncelleme: 15.03.2020 16:39
  • Okunma: 34033 kez
  • Yorum: 11
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bir kısmı Boğaz'ın altından geçerek Beykoz Küçüksu'dan geçecek olan 3 Katlı Metro-Karayolu Projesi'ni onayladı.
Yorumlar (11 Yorum)

İrem Metiner (3 yıl önce)

Yıl 2018 Aralık ayı. 2020 de Beykoz a metro hani inşaat çalışması bile başlamadı bu iş hayal sanırım.sahil şeridi yalılarin yerine genisletme yapılsa trafik hızlı ve çözüm lu olur Nokta

kerem (6 yıl önce)

Beykoza hiçbir şey gelmez milleti kandırıyorlar görünce haberi nasıl gördüğümü anlatamam yani :)))));)sldjfkmdsz

tugay (7 yıl önce)

gün boyu otobüs gelmez, gelsede bineriz it gibi titreriz kış boyu kalorüfer yanmaz, doktorlara gideriz yüzümüze bakmaz, asfalt yıllar sonra gelir geldiği gibi defalarca kazılır yama yapılır, alt yapı sürekli sorun çıkartır, Tokatköye nedense otobüs çıkmaz,bir tane bile karşıdan deniz otobüsü gelmez, sınav merkezi yoktur sabahların köründe sınav için ümraniyenin ücra köşlerine gidilir, imar izni verilmez evler yılır dökülür, kim aç kim tok bilinmez, bir damla iş gücü yoktur beykoz nüfusu Beykozu bırakıp dışarıda karşı yakalarda çalışmak zorundadır, en önemlisi insan değer verilmez siz hala metrodan bahsediyorsunuz? önceliklerimiz farklı olmalı değilmi?

tugay (7 yıl önce)

yıllardır Beykoz ile ilgili yüzlerce yalan haber dile getirildi ancak tokatköy sınırlarından küçüksüya kadar bir damla ileri gidilmedi ve gelişmedi kimse yatırım yapamadı kendi gücüyle esnaf olarak dükkan açan binlerce insan dükkanlarını kapatmak zorunda kaldılar, ne sağlık ne eğitim ne ulaşım katşyen çözülmedi gelişim ptansiyeli hep düşük kaldı bunun sorumlu kişileri her zaman halkın kendi ellleri ile başa getirdikleri kişi ve kurumlar oldu kimseyi kandırmanın yada hayal kurdurmaya gerek yok dürüst olunsun yeterli

kemal ataş (7 yıl önce)

Hasdal,dan girişi ümraniye çamlık,tan çıkışı olan yalnız Beykoz,un metrelerçe altından denizi,de geçen Beykoz,a çıkışı olmayan ve beykozluları hiç ilgilendirmeyen bir proje.Beykoz,un semalarından geçen uçağın veya boğazdan geçen transit gemilerin beykoz halkını ne kadar ilgilendiriyorsa bu projede o kadar ilgilendirir.

Osman (7 yıl önce)

Beykoz ile hiç ilgisi yok tamamen Üsküdar sınırları içerisinde ve küçüksu da Karayolu tüneli ile birleşmeden hemen önce istasyonu var.

Abdullah Kul (7 yıl önce)

Daha dün kurulmuş çekmeköylere, yolları geniş ve güzel olmasına rağmen metro geldi Ancak çok ihtiyaç olmasına rağmen.. her an tıkanmasına rağmen.. Beykoz'un Üsküdarla sadece tek sahil yolu olmasına rağmen.. ve bu yolda yıllardır geniş bir ıslah çalışması yapılmamasına rağmen.. 12 yıldır hala metro gelecek demek ne demek? anlayan beri gelsin.

Yener Deniz (7 yıl önce)

Küçüksudan sadece geçiyor.Metro istasyonu yok.Anadolu yakasındaki ilk metro durağı Altunizade.Boşuna kandırmayın.Üstteki projenin sağ üstünde de yazıyor 13 istasyon olduğu.küçüksu yok beyler.

kamil Beykozlu (7 yıl önce)

Bir akp li olarak buraya partime karşı yazacağım aklıma gelmezdi 2/b kapsamında kalan ve zorunlu özel proje alanı olarak geçen gümüşsuyu karlıtepe liyim kardeşim ya sat ye bilmem kaç metre alanı bul sen inşşat yap ya bizim durumumuz belli nasıl böle bir şeyle beni beykozdan evimden atıyorsun beykoz da yaşamak istiyorum nasıl müjde metro gelecek diyorsunuz nasıl beykozda kalacağızda bu güzel yeşil maviyi göremeyeceğiz bide meto kaldı yazık ben'ki eşimi dostumu akp yüzünden karşıma almış adamken neyse hakkımı helal etmiyorum.

faruk aydın (7 yıl önce)

Beykoz'a metro gelmiyor insanları kandırmayın beykozun küçüksu mahallesinden sadece geçiyor.Tokatköyde veya elmalıda oturan bir insan nasıl metroyu kullanacak.

murat erkan (7 yıl önce)

2009 belediye seçimlerin de beykoza metro geleceğini söylemişdi ak partili il ve ilçe belediye başkanları,zannımca sayın kaşıtoğlu o tarihde siyaset ile fazla ilgili olmadığın dan dolayı hatırlamıyor dur, söylemesi ayıp beykozun deresekisin denmi,tokatköyün denmi,ortaçeşmesin denmi,küçüksuya ulaşıcak vatandaşlar ?? beykoza metroyu ne zaman getirecek? sayın başkan? sayın encümen azaları? oyalamakdan ziyade icraat yapalım!!

Yorum Yaz