Spor

Veteranlar Ligi'nde Göllü şampiyon, Beykoz 3. oldu

Veteranlar Ligi'nde Göllü şampiyon, Beykoz 3. oldu
30.04.2018 08:43
| | |
2793

Green Hill Türkiye Finalleri'nde sezonun en iyileri belli olurken, Biga Veteranlar'ı 2-1 mağlup eden Göllü Masterler, namağlup Türkiye Şampiyonu oldu.

22-29 Nisan tarihleri arasında Antalya'nın Side ilçesinde bulunan Side Star Resort Hotel'in ev sahipliği yaptığı Green Hill Türkiye Finalleri'nde 2017-2018 sezonunun enleri belli oldu.

Türkiye Şampiyonası final karşılaşmasında Göllü Masterler ilk yarısı 1-1 sona eren karşılaşmada Biga Veteranlar'ı 2-1 mağlup ederek 2017-2018 sezonunu namağlup şampiyon tamamladı. İstanbul temsilcisi grup maçları dahil mağlubiyet yüzü görmezken, 29 takımın mücadele ettiği sezonda şampiyonluğunu namağlup unvanı ile taçlandırdı.

Göllü Masterleri şampiyonluğa ulaştıran goller Özkan Türkkorkmaz ve penaltıdan Tuncay Topuz'dan gelirken, Biga Veteranlar'ın tek sayısını golcü oyuncusu Tayfun Sölüm kaydetti.

Türkiye Şampiyonası üçüncülük mücadelesinde ise Çan Masterler takımını 2-1 mağlup eden Beykoz Masterler, kürsüdeki yerini aldı.

Türkiye Şampiyonasında Fair-Play Ödülü Göllü Masterler Takımından Yücel Çakır’ın oldu. Finallerin en değerli Kalecisi de Göllü Masterler Takımı Kalesini koruyan yetenekli isim Emre Alev idi.

Side Star Resort Hotel’de gerçekleşen Şampiyonanın tamamlanmasının ardından geçilen ödül töreni bir hayli renkli görüntüleri de beraberinde getirdi. Finallere Marmara 1.Grubundan Şampiyon olarak gelen Göllü Masterler ile 3.olarak katılan Beykoz Masterler Takımının oyuncu ve diğer isimleri aynı karede görüntü verdiler.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Veteranlar, Göllü, Şampiyon

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"