Spor

Veteranlar finalinde Beykoz’un rakipleri belli oldu

Veteranlar finalinde Beykoz’un rakipleri belli oldu
23.04.2018 14:05
| | |
3395

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi, Türkiye Finalleri için Antalya’da kampta bulunan Beykoz Masterleri’nin yer aldığı grup çekilen kuralar sonunda belli oldu.

Kura çekiminde Türkiye Veteranlar Ligi Genel Koordinatörü ve Lig Danışmanı Füsun Erayla, Medya ve Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Taner, Medya Danışmanı Ufuk Gersman ile aralarında Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş’ın da bulunduğu katılımcı kulüplerin Başkan ve Yöneticileri de temsil edildiler.

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Genel Koordinatörü ve Lig Danışmanı Füsun Erayla Kura çekimi öncesi verdiği mesajlarda Fair-Play Ruhunun turnuva maçlarına yansımasının en büyük dileği olduğunu söylerken, geldikleri ve Lig Finallerine renk kattıkları için Kulüp Temsilcilerine teşekkür etti.

Daha sonra geçilen Kura Çekimi sonrasında Beykoz Masterler Sk Takımının yer aldığı grup B Grubu olurken bir diğer Beykoz Ekibi olan Göllü Masterler ise A Grubu Takımları arasında idi.

A-Grubu: Bosphorus Masterler-Çanakkale Biga Masterler-Göllü Masterler-Bağcılar Masterler

B-Grubu: Beykoz Masterler-Silivri Masterler-Çanakkale Çan Masterler

Kura Çekiminin ardından aynı Grupta Yer alan Beykoz Masteler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş, Çan Masterler SK Başkanı Hüseyin Turan ile Silivri Veteranlar SK Başkanı H.Ufuk Bek aynı karede görüntü verirlerken, güzel bir Şampiyona olması dilekleri ile birlikte hak edenin kazanacağı maçların geçmesi temennilerinde bulundular.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Veteranlar, Finak, Rakip, Kura

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"