Talip ERCAN
  • 14/11/2015 Son günceleme: 14/11/2015 15:50
  • 9.013

Uzun zamandır Dost Beykoz Ailesi’nin bir ferdi olarak spor sayfalarını hazırladık, katkıda bulunduk...

Kendi özel sanal alem projelerimizde daha doğrusu blogumuz ile haberlerimizin günlük versiyonunu anında vermeye çalıştık. Gazetemiz Sahibi Kader Gür ile bir spor gazetesi ya da sitesi üzerinde konuşmalarımız oldu, ben Beykoz’da bu işi, projeyi hayata geçirmenin erken olduğunu söyledim. Öte yandan da haber akışlarımız gazete ve sitemizin günlük aktarımlarında belli tempoda yoğunlukda devam etti.

Gel zaman git zaman aradan birkaç sene de geçti mi Beykoz’da spor ağırlıklı bir site yapma yönünde talepler arttı. Kendi blogumuz olan HABER 1908 ile bu açığı kapatmaya gayret ettik. Tabii ki bir blog ve web haber sitesi formatı bir birlerine ters düşen bir yapı arz etmekte idi. Yıllardır spor camiasında, medya dünyasında olan abimiz Muammer Ercan’ın da kendi işlerinden emekli olması, zamanın bol olması ile kendimize ait bir site için zamanın geldiğine kanaat getirdik. Sağolsunlar bazı dostlarımız da araya girip, ikna etmesi ile Volkan Vardar kardeşimiz bize sürpriz yaparak bir site teslim etti.

Dolayısı ile kendimize ait, Ercan Kardeşlere ait bir web sitesi kurulmuş iken Dost Beykoz’da da yazmanın etik olmayacağı kanaatine bugün itibarı ile vardık. Yani bünyesinde yer almaktan keyif aldığım Dost Beykoz’a veda etmenin zamanı geldi. Bu bünye içinde yeni birçok dostumuz oldu, abimiz oldu hepsi ile aynı muhabbetlerimiz devam edecek, sevgi ve saygımız devam edecek.

Başta Kader Gür kardeşim olmak üzere, uzun yıllar bizlere sayfalarını açan gönüllerini açan dostlarımıza veda etmenin zamanı geldi. Haklarımız helal olsun, Allah çıkmış olduğumuz bu yeni yolda bizler utandırmasın diyorum.

Son cümle olarak bundan böyle Ercan Ailesinin Web Sitesi olan www.beykozhaber1908.com da yazacağız...

Allahısmarladık.....

Yazarın Yazıları