Ve Beykoz 1908 AŞ golcüsünü buldu… Arif Arslan

  • Güncelleme: 02.08.2019 17:32
  • Okunma: 4797 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL ekibi Beykoz 1908 aradığı golcüyü yakınında buldu!
Ve Beykoz 1908 AŞ golcüsünü buldu… Arif Arslan

Sarı-Siyahlı ekip Ortaçeşmespor altyapısından yetişen ve attığı müthiş goller ile birçok takımın listesinin başında olan ve üst düzey takımlarda görev yapan Arif Arslan’ı kadrosuna dahil etti.

1997 doğumu olan yetenekli forvet futbola 1997 Yılında Ortaçeşmespor Altyapısında başladı. Bu kulübün değişik yaş grup takımlarında başarı ile forma giyen Arslan, attığı goller ile kısa sürede dikkatleri çekmesini bildi. 2016-17 Sezonunda ikinci transfer döneminde Tokatköyspor’a geçiş yapan Arslan Yeşil-Beyazlı ekibi attığı goller ile şampiyonluğa taşıyan isimlerin ilk sırasında idi.

Arif Arslan İstanbul Süper Ametör Liginin üst düzey takımlarının yanı sıra birçok Anadolu Takımından da transfer için teklifleri üst, üste almaya başlarken tercihini Boğaziçi’nin Karşı kıyısından Yeniköyspor’dan yana kullandı. Golcü oyuncu ikinci transfer döneminde Tekirdağ Çerkezköy Beldiyespor ile ilk İstanbul dışı transfere imzasını attı.

2018-19 Sezonu başında Yeniköyspor’a bir kez daha dönüş yapan Arif Arslan, ikinci transfer döneminde bu kez kent olarak Aydın’ı tercih etti ve Aydınspor 1923 Takımının yolunu tuttu. Bu sezon başında birçok Bölgesel Lig Anadolu Temsilcisinin ve İstanbul Takımlarının transfer listesine yine ilk sıralardan giren Arif Arslan, yapılan görüşmelerin ardından kendi semtinin, Türk Sporunun 111 Yıllık Asırlık Çınarına transfer oldu.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkan Yardımcısı Hamza Koçal’ın transferinde büyük katkısı olurken, Koçal, ilçeden yetişen en büyük golcülerden, başarılı forvetlerden birine imza attırmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Arif Arslan ise Beykoz 1908’de gollerine devam için geldiğini ifade ederken, “Ben yörenin çocuğu olduğumdan bizlerden olan beklentilerin farkındayım. İnşallah kazasız, belasız ve yolun sonunun Şampiyonluk olacağı bir sezona arkadaşlarımla birlikte imza atacağım. Her iki taraf için de anlaşmamız hayırlı olsun ” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz