Güncel

Vatandaşın elinden 2B arazilerini alın

Vatandaşın elinden 2B arazilerini alın
2014.09.13 00:00
| | |
9188

Çalar Saat adlı programı sunan Fatih Portakal, Beykoz'daki bazı emlakçıların, bankaların talimatıyla vatandaşların arsalarını ellerinden almaya çalıştığını iddia etti.

Kim bu emlakçılar?

Sabah kuşağında hafta içi her gün saat 06.45 ile 09.45 arasında FOX TV'de yayınlanan "Çalar Saat" adlı programda, sunucu Fatih Portakal, ilginç bir iddiada bulundu. Fatih Portakal, kimi bankaların Beykoz'daki emlakçılarla temasa geçtiğini ve onlara 2B arsalarını vatandaşın elinden almaları yönünde baskı yaptığını söyledi. Bu iddasını, şahsen aradığı Beykoz'daki bir emlakçıdan da teyit ettiğini anlatan Portakal, ekran başındakilerin şaşkın bakışları karşısında şunları söyledi: "Bankacılar Beykoz'daki emlakçılara haber gönderiyor. Bunu ben iki hafta önce duymuştum, teyit ettirdim Beykoz'daki bir emlakçıdan. Bankalar talimat veriyor: 'Oradaki 2B arazilerini vatandaşın elinden alın, kapatın' diye. Bankaların ismi de var hafızamda ama işte söyleyemiyorum."
 
Programı izleyen vatandaşlar, Fatih Portakal'ın sözünü ettiği bankaların ve emlakçıların kim olduğunu merak ederken, Portakal'ın bu iddiaları Beykoz'da yeni bir tartışma başlattı. Özellikle bankaların Beykoz'daki emlakçılar üzerinde kurduğu 'baskının' nasıl seyrettiğini ve talimatı 'hangi vaad karşısında verdikleri' merak konusu haline gelirken, bu konuda Beykoz'da hangi emlakçıların harekete geçtiği de soru işareti olarak kaldı.
 
 
 

Anahtar Kelimeler: 2B, Arazi, Beykoz, Emlak, Fatih Portakal, FOX TV, Banka

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"