A. Raif ÖZTÜRK
  • 18/04/2023 Son günceleme: 18/04/2023 00:03
  • 1.517

Yoksulluk, pahalılık ve tabi afetlerin problemleri er veya geç giderilir, ancak vatan elden giderse, bunun asla geri dönüşü yoktur. Ne ÂR kalır ne de namus!

 

Doğu Türkistan gibi, Arakan gibi vs. işgâl edilmiş ülkelerde defalarca şâhit olduğumuz gibi; gayrimüslim veya dinsiz askerlerin, evlerimize girip, silâh zoruyla namus kirletme dâhil istediklerini yaptıklarında, iş işten geçmiş olur.

O zaman, “ÂAAAHHHH; KEŞKE!!!” diye feryat etmenin hiçbir faydası olmaz.

FETÖ ihanetinin tekrarlanmaması, CHP, HDPKK, PYD, YPG'nin ABD ve George Soros desteğiyle Türkiye'yi ateşe atmaması ve ülkenin bölünmemesi için, bu zillet ittifakının karşısında mutlaka yekvücut ve tek yumruk olmak zorundayız. Çünkü bu gidişat ve onların vaatleri, açık açık bu neticeyi gösteriyor. Nasıl mı?

Hemen izah edelim:

Müslüman Türk milleti, asla esareti kabul etmeyen bir millettir.

DİN, VATAN ve NAMUS adına mücadelede ŞEHİT mertebelerine yükseleceğini bildiği için, asla gözünü budaktan esirgemeyen CESUR bir millettir.

Zillet ittifakını destekleriyle ve talimatlarıyla organize eden ABD merkezli Dış ŞER güçler ise zengin kaynaklarımıza ve vatanımızın eşsiz coğrafi güzelliklere sahip olan Ülkemizi kuşatıp paylaşmak için, bir asırdan beri çeşitli hamleler yapmaktadır.

Ülkemizi kuşatabilmek adına, Yunanistan ve Suriye sınırlarına da BİNLERCE TIR askerî mühimmat yığdığı halde, güçlü iktidarın amansız mücadeleleri ve karşı hamleleri sebebiyle bir türlü çirkin emellerine ulaşamamışlardır. Artık karşılarında tek engelin, Erdoğan liderliğindeki Cumhur ittifakı olduklarını ABD başkanı açık seçik itiraf edip, bu seçimlerde zillet ittifakına çok ciddi destek verdiklerini ilân ediyorlar.

Bunun karşılığında da zillet ittifakının, güzel ülkemizi ABD merkezli Şer güçlere peşkeş çekeceği kaçınılmazdır. Esarete asla razı olmayacak olan Müslüman Türk Halkı da 15 Temmuzda olduğu gibi, buna ölesiye karşı çıkınca, bir İÇ SAVAŞ da kaçınılmazdır. Bu iç savaş her zaman olduğu gibi ülkemizi çok zayıf düşüreceği için, ABD merkezli Dış Şer güçlerin İŞGÂLİ için, tüm zemin maalesef hazır hâle gelecektir.

İşte o zaman başta söylediğimiz gibi, “Ne ÂR kalır ne de namus!..”

İktidarın karşısındaki Muhalefet (yani zillet) İttifakının, bu konuda hiçbir dertlerin olmadığı gibi; üstün başarılarına asla ulaşamadıklarından dolayı kıskandıkları ve çekemedikleri Dünya Lideri unvanına sahip bir liderin gitmesi pahasına, ülkemizi ŞER güçlere peşkeş çekmekten ve ateşe atmaktan maalesef hiç çekinmiyorlar…

Bu konunun en üzücü tarafı da; bugüne kadar vaad ettiklerinin %80’den fazlasını yerine getirenlere NANKÖRLÜK edip; tüm vaat ettiklerinin %20’sini bile yerine getirmeyenlerin, gönül hoş eden YALANLARINA ve iftiralarına inanarak, sürüklenen felâkete meyledenlerin olabilmesidir.

Bu davranış biçimi; bu milleti yağ, yakıt, hasta hane, ilâç vs. kuyruklarından kurtarıp, yüzbinlerce kişiyi TOGG kuyruklarına girecek seviyeye getiren bir lidere nankörlüktür…

En ACI tarafı da; zilletin vaatlerinin neredeyse tümünün tahrip ve yıkmak olduğu halde ve Yüce Dînimize ait olan tüm değerleri ortadan kaldırmak olduğu halde, bazı zavallı dindarların da üç kuruşluk şahsî menfaatleri nedeniyle, o zillete ve esârete meyletmeleridir.

Üç kuruşluk şahsi menfaatler: Nesebi yakınlarının FETÖ ihanetinde mağdur olanları Zillet ittifakının “yargısız (!) tahliye yalanlarına” inanmaları ve %1’in altındaki oy oranlarına rağmen, çeşitli makam ve mevki vaatlerine inanmalarıdır.

Yüce Rabbimiz böyleleri ne güzel tarif etmiş:

“Şüphesiz ki bu şeytanlar onları yoldan çıkarırlar. Onlar da kendilerinin hâlâ doğru yolda olduklarını zannederler.” (Zuhruf S., 37. Âyet.)

Oysa Dünya hayatı çok KISADIR. Hiçbir menfaate fedâ etmeğe değmez…

Bu zannetmeler sebebiyle; Dünya fani, Ölüm ÂNİ olduğu halde, bu üç kuruşluk menfaatler yüzünden, Sonsuz Âhiret hayatı kaybedilmekte ve ebedî Cehenneme çevrilmektedir. 

Bizden, bu gerçekleri sadece hatırlatarak, bu vebalden kurtulmaktır.

  • Çok ciddi değerlendirilmesi dileklerimizle…

 

BİLVESÎLE: Mübarek KADİR GECENİZİ ve müteakip RAMAZAN BAYRAMINIZ en içten dileklerimle TEBRİK ve TES’ÎD eder, sizlerin, aile efradınızın, sevdiklerinizin ve tüm dünya mazlumlarının kurtuluşu, selâmeti ve saadetleri için, Yüce Rabbimden niyâz ediyorum…

 

Yazarın Yazıları