Sponsorlu Haber

Varlığın ve yeniden doğuşun yegane varisi

Varlığın ve yeniden doğuşun yegane varisi
25.09.2017 18:14
| | |
1469

Bilindiği üzere Türk bayrağı, asil bir özelliğe sahip olmaktadır ve her zaman dalgalanması gerekmektedir.

Ülke bütünlüğünü ve varlığını ifade eden manevi değerlere sahip olması da bayrakçı statüsündeki firmaları özenli bir konuma taşımaktadır. Üretimden kullanıma kadar her alanda kullanılan bayrakların hiçbir şekilde hasar görmüş olması kabul edilmemektedir. Yırtık, solmuş, yamalı ve benzeri hasarlara maruz kalmamasına özen gösterilmektedir. Geniş kullanım alanlarına yönelik bayrak imalatı yapılmaktadır. Bu şekilde taleplere cevap verilmektedir.

Özel ve resmi dairelerin her alanında bayrak kullanımı mevcut olmaktadır. Özellikle boyutlarına ve çeşitlerine göre flamabayrak gibi aynı anda yüzlerce bayrağın bir arada kullanılabilmesi durumları bulunmaktadır. Bu durumlarda renk, logo, sayı, boyut ve kullanılan kumaş özelliklerine göre sipariş verilmektedir. Yine bu özellikler kapsamında üretimi yapılacak bayraklar için firmalar arası farklılık gösteren fiyatlar belirtilmektedir. İş yerlerine veya firmalara özel bak imalatları da yapılması nedeni ile zengin renk yelpazesi önem taşımaktadır.

Ürünlerin veya malzemelerin üretim yerlerinde daha uygun fiyatlar göze çarpmaktadır. Bunun sebebi toptan alış verişe yatkınlıktan kaynaklanmaktadır. Üretici toptan satış yapmaya uygun bulunması ile daha çok malzemeyi daha ekonomik fiyata elden çıkarmaktadır. Genellikle sipariş olmasa da üretimi yapılan bayrak toptancısı bu işlevi üstlenmektedir. Hali hazırda acil durumlarda imdadınıza yetişebilecek bayraklara sahip olunabilmektedir. Türk bayrağı flamaları kırlangıç, üçgen, düz ve sivri uçlu şekillerde üretilebilmektedir. Yollarda, caddelerde veya meydanlarda sıralı olarak kullanılmaktadır. Bu kullanımı özellikle belediyeler gerçekleştirmektedir. Firmalarda bu bayrakları masa üzerinde şirket logoları ile birlikte kullanıma sunulmaktadır.

Firmaların veya şirketlerin isteği doğrultusunda farklı kumaş ve ebatlarda çeşitli bayrak çeşitlerine göre baskı yapılmaktadır. İhtiyaç duyulan alan, boyut, kumaş cinsi ve logolara göre ürün özelliklerinin belirtilmesi ile bayrak baskı işlemi gerçekleştirilmektedir. Reklam bayrağı, ülke bayrağı, Türk Bayrağı, takım bayrakları, gönder bayrağı, masa bayrağı ve benzeri çeşitlerde mevcut olan bayraklar için baskı yapılabilmektedir. Belirtilen sayı ve özellikler kapsamında belirtilen süre zarfında talep edilen bayraklar özenle hazırlanmış olarak hazırlanarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Anahtar Kelimeler: Varis, Bayrak, Ülke, Bütünlük

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"