Vakıflardan bir darbe de Beykozspor’a

  • 0
  • 12956
Vakıflardan bir darbe de Beykozspor’a

Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne olan kira borcu nedeniyle Beykoz 1908 AŞ'nin tesisleri terk etmesi istendi.

Sarı-siyahlı ekibin Bölgesel Amatör Lig maçlarını oynadığı, Antrenmanlarını yaptığı Beykoz Stadı'nın biriken 2 yıllık Kira bedeli nedeni ile Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden bir ihbarname geldi.

YA BORCUNUZU YILBAŞINA KADAR ÖDEYİN YA DA TERK EDİN!

Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Müdürü Eser Öktem’den aldığımız bilgiye göre Vakıflar 2 yıllık borcun ödenebilmesi için Yılbaşına kadar süre tanıdı. Büyük bir maddi kriz ile boğuşan, kaderine terk edilen taraftarların eylemlerine sahne olan Beykozspor Camiası bu haber ile bir kez daha sarsıntı yaşadı. Dost Beykoz Spor Servisince edinilen bilgiye göre ödenmesi istenen bedel 250 Bin Lirayı (250 Milyar-eski para ile) bulmakta. Futbolcularına ve çalışanlara maaşlarını ödeyemeyen, geçmiş dönemlerden kalan yüklü miktarda alacaklısı olan Beykozspor’un kaderinin ne olacağı ise meçhul!

Kararın bu sabah (Salı) itibari duyulması ile zaten morallerin bozuk olduğu camiada öfke dolu serzenişler yankılandı. “Bu kadar sahipsiz bırakılan bir camianın tepesine Akbaba misali üşüşenler var” diye konuşan taraftarlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Bilindiği üzere geçen hafta içinde başlayan 5 günlük Oturma Eylemi ve İmza Kampanyası'nda toplanan imzaların Belediye Başkanlığına, İlçe Kaymakamlığı'na, Siyasi Partilerin Genel Merkezleri, İl Başkanlıklarına, Bölge Milletvekillerine kadar iletilmesi düşüncesi hummalı bir çalışmayı da beraberinde getirmişti. Bütün bu olumsuz gelişmelere Beykoz Spor Kulübü Derneği ve Beykoz 1908 A.Ş. tarafından nasıl bir açıklama yapılacak merak konusu oldu.

Spor Servisi 

Paşabahçe Spor Kulübü’ne darbe
Önceki Paşabahçe Spor Kulübü’ne darbe
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz