Vakıf Katılım'dan Beykoz'a 11 bin 111 fidan

  • 0
  • 4469
Vakıf Katılım'dan Beykoz'a 11 bin 111 fidan
Vakıf Katılım'dan Beykoz'a 11 bin 111 fidan

Daha önce Cumhurbaşkanlığınca alınan kararla ilan edilen 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında Beykoz'a 11 bin 111 fidan dikildi.

Vakıf Katılım sosyal sorumluluk vizyonu doğrultusunda, ‘11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde ‘Geleceğe Nefes’ sloganı ile İstanbul-Beykoz’da 11.111 fidanlık bir hatıra ormanı oluşturacak.

 Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, "Vakıf Katılım olarak sahip olduğumuz tüm kaynakları, ülkemizin ekonomik gelişiminin yanı sıra sosyal, kültürel ve çevresel konular için de değerlendiriyoruz. Çünkü bizler emanetçiyiz. Sahip olduğumuz tüm güzellikleri koruyarak, zenginleştirerek bizden sonraki nesillere eksiksiz bir şekilde devretmek boynumuzun borcu" dedi.

Göktaş, şunları söyledi:

"Bilinçli ya da bilinçsiz çevremize maalesef büyük zararlar verebiliyoruz. Verdiğimiz bu zararların bize geri dönüşü de çok sarsıcı olabiliyor. Bu sebeple her bir bireyin ve kurumun çevre konusunu artık büyük bir hassasiyetle ele alması, muhasebesini iyi yapması gerekiyor. 11 Kasım’ın Milli Ağaçlandırma Günü olarak ilan edilmesini bu anlamda son derece anlamlı buluyorum. Önemli bir farkındalığın oluşmasını sağlayan bu güzel gün vesilesi ile Vakıf Katılım olarak bizler de İstanbul Beykoz’da çalışanlarımızın da katılımıyla 11.111 fidanlık bir hatıra ormanı oluşturarak, geleceğe nefes olacağımız için son derece mutluyuz."

Haber Merkezi

Beykoz'da kartpostallık görüntüler
Önceki Beykoz'da kartpostallık görüntüler
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz