Kültür

Uzak Doğu lezzetleri Beykoz’da

Uzak Doğu lezzetleri Beykoz’da
25.03.2015 13:57
| | |
4611

Japonca'da "lezzetli" anlamına gelen Oishii Wok & Sushi, Uzak Doğu mutfağının en taze lezzetleri, el yapımı özel sosları ve dekorasyonuyla Kavacık'ta açıldı.

Japon ve Çin mutfağındaki iddiasını ismiyle de ortaya koyan, Japonca'da "lezzetli" anlamına gelen Oishii Wok & Sushi Kavacık'taki sıcacık atmosferinde lezzet tutkunlarını bekliyor. Uzak Doğu mutfağında 20 yıllık deneyime sahip olan şefi ve çok özel menüsüyle dikkatleri çeken Oishii Wok & Sushi, taptaze içeriklerle hazırlanmış farklı yemek seçenekleriyle her öğününüze kalite katıyor.

Özel sushi roll'lar, tatlı ekşi soslu karides, General Tso tavuk, siyah Çin mantarlı dana eti ve kızarmış Pekin ördeği gibi menünün öne çıkan lezzetlerinin yanı sıra Oishii Wok & Sushi, yağ oranı düşük, sağlıklı ve vejeteryanlara özel seçenekleriyle de İstanbul'daki Uzak Doğu restoranları arasında fark yaratıyor.

Oishii Wok & Sushi tüm bunların yanı sıra el yapımı detaylarıyla da damaklara farklı deneyimler yaşatıyor. Tatlı ekşi, acı, unagi gibi soslar özel olarak hazırlanıyor. Çin mantısı ve böreği gibi lezzetlerin hamurları da Oishii Wok & Sushi'nin mutfağından çıkıyor. Bu el yapımı detaylar yemeklerde kendini fazlasıyla hissettiriyor.
Mutfaktaki farklılığını atmosferine de yansıtan, detaylarla dolu şık dekorasyonu ve sıcacık ambiyansıyla misafirlerini ağırlayan Oishii Wok & Sushi, dilerseniz şık ambalajlarıyla Uzak Doğu mutfağını evinize kadar taşıyor.

Oishi Wok & Sushi
Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Atatürk Cad. Ahu Sok. No: 2/A Kavacık Beykoz İstanbul
0 216 425 22 25

www.oishii.com.tr

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Gazete, Oishii Wok, Sushi, Uzak Doğu, Japonca, Kavacık, Rüzgarlıbahçe, Pekin Ördeği, Lezzetli

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"