Uyuşturucu satıcısı bayram öncesi Beykoz'da yakalandı

  • 0
  • 14871
Uyuşturucu satıcısı bayram öncesi Beykoz'da yakalandı
Uyuşturucu satıcısı bayram öncesi Beykoz'da yakalandı

Beykoz'da asayiş ekipleri Soğuksu'da şüphelenerek durdukları araçta bulunan Ö.A'nın üstünde ve işyerindeki aramalarda 1 kilodan fazla bonzai yakaladı.

Beykoz Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Soğuksu Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde yaptıkları uygulama sırasında şüphe üzerine bir otomobili durdurdu.

Otomobilde bulunan şahısların üst araması sırasında Ö.A. isimli şahsın üzerinde 8 parça halinde paketlenmiş 24,25 gram bonzai olduğu değerlendirilen narkotik madde ele geçirildi.

Aynı gün Ö.A'nın işyerinde yapılan aramada 1 kilo 35 gram bonzai olduğu değerlendirilen narkotik madde ele yakalandı.

H.K. ve A.H. isimli şahıslara "uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanma" suçundan işlem yapılırken, Ö.A. "uyuşturucu imal ve ticareti" suçlamasıyla sevk edildiği Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığınca mahkemeye sevk edildi.

Ö.A, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Maltepe Cezaevine gönderildi.

Aynı araçta bulunan H.K.'nın TCK 191 suçundan 4 adet, görevi yaptırmamak için direnme suçundan 1, kasten yaralama suçundan 1, mala zarar verme suçundan 1 suç kaydı, Ö.A'nın TCK 181 suçundan 1 adet, görevi yaptırmamak için direnme suçundan 1 ile kötü muamele suçundan 1 adet suç kaydı olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi

Riva Merkez Plajında otopark ücretleri ne kadar?
Önceki Riva Merkez Plajında otopark ücretleri ne kadar?
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz