Ustabaşı’dan Beykoz basınına jest

  • 0
  • 6921

​Beykoz’un tanınmış simalarından Şenel Ustabaşı ilçenin yerel basın mensuplarını işletmeciliğini yaptığı mekanda misafir etti.

Beykoz’un tanınmış simalarından Şenel Ustabaşı ilçenin yerel basın mensuplarını işletmeciliğini yaptığı mekanda misafir etti.

Beykoz’da bir dönem siyaset sahnesinde de aktif rol alan Şenel Ustabaşı, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde MHP’nin Belediye Başkan Adayı olmuştu. Siyasi hayatı dışında da kişiliğiyle saygı duyulan Ustabaşı, bu yıl da Beykoz’da yayın yapmakta olan basın mensuplarını ihmal etmedi.

Geçtiğimiz yıl ilk defa gerçekleştirilen organizasyon bu yılda tekrar edildi ve gelenekselleştirilmesi konusunda fikir birliğine varıldı. Türk siyasetini meşgul eden konular üzerinde fikir alışverişinde bulunulurken diğer yandan da canlı müzik eşliğinde bütün gerginlikler unutuldu.Bey Konağı Cafe & Restaurant’ın işletmecisi Şenel Ustabaşı, daha önce yerel yönetimde ‘muhtar’ olarak görev yaptığını belirterek, “Bugün sizleri burada ağırlamak benim için mutluluk verici. Çünkü sizler bütün bir yıl boyunca sürekli bir mücadele peşindesiniz. Beni kırmayarak davetime icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.”

Haber Merkezi

Beykozlu CHP'liler Kurultay'a gitti
Önceki Beykozlu CHP'liler Kurultay'a gitti
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz