Güncel

Ustabaşı’dan Beykoz basınına jest

Ustabaşı’dan Beykoz basınına jest
17.01.2016 14:11
| | |
3803

​Beykoz’un tanınmış simalarından Şenel Ustabaşı ilçenin yerel basın mensuplarını işletmeciliğini yaptığı mekanda misafir etti.

Beykoz’un tanınmış simalarından Şenel Ustabaşı ilçenin yerel basın mensuplarını işletmeciliğini yaptığı mekanda misafir etti.

Beykoz’da bir dönem siyaset sahnesinde de aktif rol alan Şenel Ustabaşı, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde MHP’nin Belediye Başkan Adayı olmuştu. Siyasi hayatı dışında da kişiliğiyle saygı duyulan Ustabaşı, bu yıl da Beykoz’da yayın yapmakta olan basın mensuplarını ihmal etmedi.

Geçtiğimiz yıl ilk defa gerçekleştirilen organizasyon bu yılda tekrar edildi ve gelenekselleştirilmesi konusunda fikir birliğine varıldı. Türk siyasetini meşgul eden konular üzerinde fikir alışverişinde bulunulurken diğer yandan da canlı müzik eşliğinde bütün gerginlikler unutuldu.Bey Konağı Cafe & Restaurant’ın işletmecisi Şenel Ustabaşı, daha önce yerel yönetimde ‘muhtar’ olarak görev yaptığını belirterek, “Bugün sizleri burada ağırlamak benim için mutluluk verici. Çünkü sizler bütün bir yıl boyunca sürekli bir mücadele peşindesiniz. Beni kırmayarak davetime icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Beykonağı Kafer Restaurant, Yerel basın, Şenel Ustabaşı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"