Usta golcü 6 Mayıs'ta Beykoz'da anılacak

  • 0
  • 11253

Beykozspor'un efsane futbolcusu Günay Haznedaroğlu'nun 5. vefat yıldönümü için kızı Hazal Haznedaroğlu bir anma programı hazırladı.

Bu kapsamda, 6 Mayıs Cumartesi günü Beykoz Spor Kulübü'nde futbolculara ve kulüp yöneticilerine bir yemek vereceğini açıklayan golcü Haznedaroğu'nun kızı Hazal Haznedaoğlu, "babam Beykozspor'da efsane oldu... Her kesim tarafından sevilen ve Beykozspora hizmet etmiş bir insan. O nedenle Beykozspor oyuncuları ve yönetimiyle Babamın vefatının 5. yılında birlikte olmak istedik" dedi.

Bayan Haznedaroğlu, yine bu kapsamda Beykoz Spor 1908 AŞ Yönetimi'nin organize ettiği ve eski futbolcuların sahada olacağı bir hatıra maçı oynanacağını ifade ettiği açıklamasında, kulüp yöneticileri ile görüşüp babasının adının verilmesini isteyeceği kulüp soyunma odalarını da yenileyeceğini kaydetti.

Hazal Haznedaroğlu, 6 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00'da Beykoz Spor Kulüp binasında, babasının anısına verecekleri yemeğe Beykoz'a spora katkı sağlayan herkesi görmek istediklerini söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz'da Gökkuşağı çocukları polis oldu
Önceki Beykoz'da Gökkuşağı çocukları polis oldu
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?