Ünlülerin Beykoz'daki kirası dudak uçuklattı

  • 27.12.2019 11:28
  • Güncelleme: 27.12.2019 11:29
  • Okunma: 15847 kez
  • Yorum: 0
İlişkilerine bir şans daha veren Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ikilisi Beykoz Çubuklu Vadi Konaklarına taşınıyor, evin kirası ise dudak uçuklattı.
Ünlülerin Beykoz'daki kirası dudak uçuklattı

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç 9 aylık ilişkilerine Eylül ayında ara verdi ancak ayrılık uzun sürmedi. Son dönemin en çok yakıştırılan çiftlerinden olan Hande ve Murat, Mart ayında ilişkilerine ikinci şans verdi. Ünlü çift, ayrılmadan önce Çubuklu Vadi Konakları'nda oturuyordu.

Ayrılık sonrası Hande Erçel daha sonra Ulus'a taşındı. Murat Dalkılıç da evini değiştirdi. İlişkilerine bir şans daha veren ikili şimdi yeniden Çubuklu Vadi Konakları'na taşınıyor. Engin Altan Düzyatan, Arda Turan gibi ünlü isimlerin oturduğu sitede yeniden ev tutmaya hazırlanan Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'ın villasının aylık kirası dudak uçuklattı.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç yeniden Engin Altan Düzyatan'a komşu oluyor. 9 aylık ayrılığın ardından ilişkilerine ikinci bir şans veren Hande Erçel ile Murat Dalkılıç ayrılmadan önce oturdukları Çubuklu Vadi Konakları'na dönmeye hazırlanıyor. Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın beğendiği villanın aylık kirası dudak uçuklattı.

Çift Çucuklu Vadi Konakları'na taşınınca Engin Altan Düzyatan, Arda Turan ve Türkan Şoray'a yeniden komşu olacak. Posta'nın haberine göre, Hande Erçel ile Murat Dalkılıç önceki gün aylık kirası 25 bin lira olan bir villayı gezip beğendi, taşınma kararı aldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz