Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor

  • 3
  • 90853
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor
Ünlülerin Beykoz'daki evleri dudak uçuklatıyor

İş, sanat ve müzik camiasından birçok isim ikamet etmek için Beykoz'u tercih etmeye devam ediyor. Evlerinin fiyatları ise dudak uçuklatan cinsten...

Murat Yıldırım

Kim Milyoner Olmak İster'i sunan ve oynadığı dizilerle Orta Doğu ülkelerinde büyük hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım, Arap hayranları Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki evini öğrenince, taşınmak zorunda kaldı. Oyuncu, sevenlerinin sürekli evinin önüne gelmesi üzerine, adres değiştirip Acarkent’e taşındı.Yıldırım, iki yıl önce evlendiği Faslı eşi Imane Elbani’yle beş katlı ve 1000 metrekarelik ultra lüks villada oturmaya başladı. Çift, 4 milyon dolar (yaklaşık 16 milyon 206 bin 400 TL) ödediği villayı, taşınmadan önce tadilata soktu. Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Yıldırım, evine özel olarak sauna, buhar odası, spor salonu ve sinema odası yaptırdı.

Arda Turan

Başakşehir'de top koşturan Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan’ın ailesiyle oturduğu Çubuklu’daki siteden üç katlı villa kiraladı. Aylık kirası 20 bin TL olan 3 katlı evin dekorasyon işlerini ise Aslıhan Doğan’a bıraktı. Geçtiğimiz günlerde mobilyacılar çarşısına giden çift, iki saat boyunca mağazaları gezerek eşya baktı. Ünlü futbolcu, sevgilisinin beğendiği koltuk ve yatak odası takımını satın aldı. Turan’ın komşuları arasında Şahan Gökbakar, Türkan Şoray, Mustafa Sandal, Engin Altan Düzyatan ve Mustafa Ceceli de var.

Bengü Erden

Bengü sevgilisi Selim Selimoğlu ile oturduğu Beykoz-Acarkent’teki villasının kapısını Hello Fashion Homes dergisine açtı.

Havuzlu, bahçeli villanın dekorasyonu için İç Mimar Engin Özmen ile çalışan Bengü, “Villayı görür görmez ‘İşte hayalimdeki ev’ dedim. En çok vakit geçirdiğim yer sıcak, ferah, romantizm kokulu yatak odam" dedi. 

38 yaşındaki Bengü, "Duvarları değerli tablolarla doldurdum. Sanatı seviyorum. Selim de dekorasyon konusundaki tarzımı beğeniyor” ifadelerini kullandı.

Engin Altan Düzyatan - Şahan Gökbakar

Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'nde oturan Engin Altan Düzyatan, Şahan Gökbakar ile komşu olmaları hakkında konuştu: "Şahan ile komşuluğumuz Yeşilçam filmlerinde gibi. Sağ olsun Şahan ile çocukluğumdaki komşuluk ilişkilerimi hatırlıyorum. Komşum geçenlerde kendi elleriyle yaptığı çok güzel çöreklerden getirdi. Ben de 60'a yakın balık yakalamıştım, tabağı boş öndermeyip tuttuğum balıklardan koydum.

38 yaşındaki oyuncunun komşuluk sözleri, ünlülerin oturduğu semtleri akıllara getirdi.

Fahriye Evcen - Burak Özçivit

Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit 29 Haziran'daki düğünlerinden önce İstinye'de bir dairede oturuyordu. Bu ev Fahriye Evcen'e aitti. Çift, Beykoz Acarkent'ten 4 katlı, bahçeli ve havuzlu bir villa kiraladı. İkili aylık 15 bin TL ödeyecekleri lüks villa için mobilya siparişlerini de verdi. Evcen'in yakın çevresine, "Burak beğendiğim evi sürpriz yaparak kiraladı" dediği öne sürüldü.

Rüştü - Işıl Reçber

Eski futbolcu Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber, Beykoz’dan 10 milyon TL’ye aldıkları havuzlu, bahçeli, 4 katlı villalarına taşındı.

Evinin dekorasyonuyla kendisi ilgilenen Işıl Reçber, yeni dekorasyon da yaptırdı. Rüştü Reçber eşinin evde her istediği değişikliği yaptırdı, lüks eşyalar için de kesenin ağzını açtı.

Ev için 800 bin TL harcayan Işıl Reçber'in birkaç gün önce de Zorlu’daki ünlü bir mağazadan aldığı yemek takımına 30 bin TL ödediği iddia edildi.

Haber Merkezi

AK Parti gençliğinde düğün heyecanı
Önceki AK Parti gençliğinde düğün heyecanı
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Yorumlar (3 Yorum)

Tufanzeki (4 yıl önce)

Arkadaşlara baktım da guldum bu gecekondulardaki arkadaşlar kendi hayat tercihleri beyin fakiri arkadaşlar calışsın daha cok calışıp elinizi tasa koyun ticaret yapın daha cok kazanın j10 rseyi devlet yapsın biz coreklenelim yok

Fevzi (6 yıl önce)

İmar sorunu çözülmeden adalet olmaz. Allahını adaleti birgün yerini bulur inşallah.

Kamil Beykozlu (7 yıl önce)

Biz ünsüzler de gecekonduda çivi çakamadan oturuyoruz.

Yorum Yaz