Yaşam

Ünlüler Güllüoğlu'nun açılışına gelmedi

Ünlüler Güllüoğlu'nun açılışına gelmedi
2014.07.29 00:00
| | |
17815

Türkiye’de 1871 yılından beri baklava ve tatlının sembolü olan Güllüoğlu, Kavacık’ta yeni şube açtı.

Türkiye’de 1871 yılından beri baklava ve tatlının sembolü olan Güllüoğlu, Kavacık’ta yeni şube açtı. Açılışa katılacağı söylenen ünlülerden bir çok isim katılmadı.

Show TV’de yayınlanan ‘Yeniden Başlasın’ adlı programın yapımcısı olan ve Baklavacı Güllüoğlu ailesinin tek bayan üyesi Neşe Güllüoğlu, açılış kurdelesini Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Sabri Öksüz ve Türk Hafif Müzik sanatçısı Berkant ile birlikte kesti.  Açılışın birçok ünlüyle birlikte yapılacağı duyurulmasına rağmen açıklanan isimlerin açılışa katılmaması dikkat çekti.

Kavacık Mahallesi Mihrabat Caddesi No: 112/A adresinde kurulan Güllüoğlu Kavacık Şubesinin açılış törenine Beykoz Emniyet Müdürü Hakan Boydak, Beykoz Belediyesi Başkan Danışmanı Ali Zengin, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Kılıç, Beykozspor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, manken ve televizyon sunucusu Nergis Kumbasar, Belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve bazı mahalle muhtarları katıldı.

Türkiye’nin ilk kadın baklavacısı olan Neşe Güllüoğlu, 5 kuşaktır bu işle uğraşan bir aile olduklarını ve Baklavacı Güllüoğlu’nun Kavacık Şubesini açmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Türkiye, Güllüoğlu, Kavacık, Show TV, Yeniden Başlası

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"