Kültür

Ünlüler Beykoz’da SAN’ı tercih ediyor

Ünlüler Beykoz’da SAN’ı tercih ediyor
2014.08.04 00:00
| | |
12597

Türk Televizyonlarında yayınlanan birçok diziye ev sahipliği yapan Beykoz’da en çok tercih edilen mekânlardan biri de San Fotoğrafçılık’ın stüdyoları.

Paşabahçe ve Beykoz Stüdyolarının modern çizgisi ve profesyonel hizmet anlayışı birçok ünlü sanatçının ve yapımcının San Fotoğrafçılık’ı tercih etmesine yol açarken; “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Eve düşen yıldırım” ve son olarak “Arka Sokaklar” adlı diziler ve oyuncuları San Fotoğrafçılık’ın objektiflerine gülümseyen isimler oldu.

Türk sinema ve TV’lerine tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle ilham olmaya devam eden Beykoz’da San Fotoğrafçılık ta modern çizgisi ve profesyonel ekibiyle yapımcıların ve sanatçıların tercihi olmaya devam ediyor. Birçok ünlü TV dizisi ve sanatçı San Fotoğrafçılık’ın objektiflerine gülümsemeyi tercih ederken Kanal D’nin sevilen dizisi Arka sokaklar 25 Ocak Cuma günü yayınlanacak yeni bölümündeki bir sahneyi San Fotoğraçılık’ın Paşabahçe Stüdyosu’nda çekti.
Başarılı sanatçılar Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş yaklaşık 5 saat süren çekimlerde San Fotoğrafçılık’ın objektiflerine de poz verirken çevreden geçen vatandaşlar da çekimleri ilgiyle izledi.
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Arka Sokaklar, Gamze Özçelik, San Foto, Uğur Pektaş, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"