Ünlü şarkıcının Beykoz Poyrazköy'deki rüya teklifi

  • 02.08.2020 12:16
  • Güncelleme: 04.08.2020 09:54
  • Okunma: 19133 kez
  • Yorum: 1
Ünlü şarkıcı Beykoz Poyrazköy sahilinde sevgilisine doğum gününde rüya gibi evlilik teklifi etti.
Ünlü şarkıcının Beykoz Poyrazköy'deki rüya teklifi

Cem Belevi, üç yıldır aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Zehra Yılmaz'a doğum gününde evlenme teklifi etti. Çıktıkları tekne turunda önce Yılmaz'ın doğum gününü kutlayan şarkıcı, ardından yüzüğü çıkararak sevgilisini şaşırttı. Zehra Yılmaz, Cem Belevi’nin evlilik teklifini kabul etti.

'Benimle evlenir misin?' yazısının olduğu sahilde ışıklar ve mumlarla dekore edilmiş alanda sevgilisine evlenme teklif eden şarkıcı, "Evet" yanıtı aldı.

Cem Belevi, "Zehra'yı ilk gördüğümde ömrümün sonuna kadar seveceğimi anladım" sözleriyle sevgilisine olan aşkını dile getirdi.

Derya Uluğ'un da aralarında bulunduğu çiftin yakın dostları da bu ana tanıklık etti.

Zehra Yılmaz kimdir?

Zehra Yılmaz, 1994 yılında doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladı. Zehra Yılmaz Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Bodrum Masalı adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra ise Kara Yazı dizisinin kadrosunda yer aldı. ATV ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Atan ve Almila Ada'nın paylaştığı Cennetin Gözyaşları dizisinin kadrosunda yer almış ve Melisa karakterini canlandırdı.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

İsmail Bakyesen (1 yıl önce)

Bu adam da enayi. Gençsin, yakışıklısın, paran var. Ne evleniyosun evladım?

Yorum Yaz