Magazin

Ünlü oyuncu Yağmur Atacan’a Beykoz'da çalıntı şoku

Ünlü oyuncu Yağmur Atacan’a Beykoz'da çalıntı şoku
07.11.2016 21:47
| | |
5069

Oyuncu Yağmur Atacan’a Beykoz'da çalıntı mal şoku, Atacan’ın deposuna koyulan 5 milyon lira değerindeki mal çalıntı çıktı.

Ortopro Tıbbi Aletler, Plus Ortopedik isimli bir firmayla, üretilen malzemelerin satışı ve pazarlanması konusunda anlaşma sonrası 5 milyon lira değerindeki malı, Plus Ortopedik firmasına teslim etti. Plus Ortopedik’in, malzemelerini satmak için anlaştığı Ortopro’yu maddi açıdan suiistimal ettiği ortaya çıkınca firma, sözleşmeyi feshederek mallarını geri istedi. İddiaya göre Plus Ortopedik’in yetkilisi Enver Güzel, malları kaçırarak bir depoya götürdü. Ortopro yetkilisinin ihbarıyla başlatılan soruşturmada mallar Beykoz’daki depoda ele geçirildi ve müşteki firmaya iade edildi.

Yağmur Atacan'a çalıntı mal şoku

Sabah’ın haberine göre, malların Tolga Yalçınkaya tarafından depoya konulduğu tespit edildi. Depo sahibinin oyuncu Yağmur Atacan olduğu tespit edildi. Tanık sıfatıyla ifade veren Atacan malların depoya Tolga Yalçınkaya tarafından getirildiğini, arkadaşı olduğu için herhangi bir belge ve sözleşme imzalamadıklarını ifade etti. Yürütülen soruşturma sonunda Enver Güzel ve Tolga Yalçınkaya hakkında dava açıldı. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Yağmur Atacan, Çalıntı, Enver Güzel

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"