Ünlü oyuncu, balık ekmek için Beykoz'u tercih etti

  • 02.07.2020 18:10
  • Güncelleme: 02.07.2020 18:32
  • Okunma: 24026 kez
  • Yorum: 1
Model, sinema ve dizi oyuncusu Merve Boluğur, Beykoz Sahilinde balık ekmek yedi, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı.
Ünlü oyuncu, balık ekmek için Beykoz'u tercih etti

Lezzetli ürünleriyle birçok ismin uğrak noktası olan Beykoz Balık Ekmek'in bugünkü misafiri ünlü model ve oyuncu Merve Boluğur oldu.

Boluğur, 16.00 sıralarında Beykoz Sahiline gelerek birçok ünlü ismin tadına baktığı balık ürünlerini tercih etti. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da ihmal etmeyen Boluğur'un, sosyal mesafeye özellikle dikkat ettiği görüldü.

Sosyal medya platformu Instagram üzerinden Beykoz Sahilinden İstanbul Boğazını paylaşan Boluğur, bir sonraki hikayesinde de Beykoz Balık Ekmek teknesini paylaşarak, "Leziz" yorumunu yaptı.

Beykoz Balık Ekmek çalışanları da, sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımda, "Mütevazi ve samimi tavrı ile gönlümüzü mest eden Merve Boluğur'a çok teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Merve Boluğur, 2006 yılında Kanal D'de yayınlanan Ayşegül karakteriyle tanınmış, sonrasında birçok sinema, televizyon dizisi ve müzikal de rol alarak reklam filmlerinin yüzü olmuştu.

Boluğur, ünlü müzisyen Murat Dalkılıç ile iki yılı aşkın bir süre evli kalmış, 11 Eylül 2017 tarihinde Beykoz Aile Mahkemesinde yollarını ayırmıştı.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Hacı Bayram (1 yıl önce)

Biz niye görmedik kendisini?

Yorum Yaz