Son Dakika

Ünlü oyuncu, balık ekmek için Beykoz'u tercih etti

  • 1
  • 24930
Ünlü oyuncu, balık ekmek için Beykoz'u tercih etti
Ünlü oyuncu, balık ekmek için Beykoz'u tercih etti

Model, sinema ve dizi oyuncusu Merve Boluğur, Beykoz Sahilinde balık ekmek yedi, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı.

Lezzetli ürünleriyle birçok ismin uğrak noktası olan Beykoz Balık Ekmek'in bugünkü misafiri ünlü model ve oyuncu Merve Boluğur oldu.

Boluğur, 16.00 sıralarında Beykoz Sahiline gelerek birçok ünlü ismin tadına baktığı balık ürünlerini tercih etti. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da ihmal etmeyen Boluğur'un, sosyal mesafeye özellikle dikkat ettiği görüldü.

Sosyal medya platformu Instagram üzerinden Beykoz Sahilinden İstanbul Boğazını paylaşan Boluğur, bir sonraki hikayesinde de Beykoz Balık Ekmek teknesini paylaşarak, "Leziz" yorumunu yaptı.

Beykoz Balık Ekmek çalışanları da, sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımda, "Mütevazi ve samimi tavrı ile gönlümüzü mest eden Merve Boluğur'a çok teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Merve Boluğur, 2006 yılında Kanal D'de yayınlanan Ayşegül karakteriyle tanınmış, sonrasında birçok sinema, televizyon dizisi ve müzikal de rol alarak reklam filmlerinin yüzü olmuştu.

Boluğur, ünlü müzisyen Murat Dalkılıç ile iki yılı aşkın bir süre evli kalmış, 11 Eylül 2017 tarihinde Beykoz Aile Mahkemesinde yollarını ayırmıştı.

Haber Merkezi

Beykoz’da halı sahası olan kulüpler isyan etti
Önceki Beykoz’da halı sahası olan kulüpler isyan etti
Beykoz Tokatköy projesinde ihale bedeli belli oldu
Sonraki Beykoz Tokatköy projesinde ihale bedeli belli oldu
Yorumlar (1 Yorum)

Hacı Bayram (2 yıl önce)

Biz niye görmedik kendisini?

Yorum Yaz