Ünlü fenomenden Beykoz ormanı uyarısı

  • Güncelleme: 30.07.2020 14:14
  • Yorum: 1
Fenomen Youtuber Burak Güngör, Beykoz ormanlarındaki sahipsiz köpekler için yardım çağrısında bulundu.
Ünlü fenomenden Beykoz ormanı uyarısı

Şehir merkezinden uzakta ormanlık alanda yaşayan hayvanların barınma ve beslenme ihtiyaçlarının karışlanması için Youtube kanalı üzerinden yardım çağrısında bulunan ünlü youtuber Burak Güngör, Beykoz Ormanı’ndaki sahipsiz sokak köpekleri için bir günde 1,5 ton mama pişirerek ormanda yaşayan bini aşkın köpeğe dağıttı.

Güngör, “Gözden ırak olan gönülden de ırak olmasın, onlarla aynı nefesi soluyorsak el uzatmalıyız” dedi.

Beykoz Ormanı’ndaki sahipsiz sokak köpekleri için yardım çağrısında bulunan ünlü Youtuber Burak Güngör, Huysuz İhtiyar Hayvan ve Çevre Aktivistleri Derneği ile bir günde 1,5 ton mama pişirerek ormanda yaşayan bini aşkın köpeğe dağıttı.

Beykoz Ormanı’ndaki hayvanlar için dağıtılan mamaları ve o anlarda yaşananları çekerek 1,5 milyon takipçisi bulunan Youtube kanalından paylaşan Güngör, şehir merkezinden uzakta ormanlık alanda yaşayan hayvanların barınma ve beslenme ihtiyaçlarının karışlanması için yardım çağrısında bulundu.

Güngör, “Mahallemizde, sokağımızda olmasalar da bir yerlerde yardıma muhtaç canlar olduğunu biliyoruz. Gelin, bu defa gözden ırak olan gönülden de ırak olmasın; onlarla aynı nefesi soluyorsak el uzatmayı da kendimize borç bilelim” diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

ahmet (4 ay önce)

lüks sitelerde oturup köpeklere duyar kasmak kolay di mi, gelin köpeklerin çeteleştiği yerlerde dolaşın da görelim sizi.

Yorum Yaz