Ünlü, Beykoz’a dair planlarını anlattı

  • 0
  • 5173
Ünlü, Beykoz’a dair planlarını anlattı
Ünlü, Beykoz’a dair planlarını anlattı
Ünlü, Beykoz’a dair planlarını anlattı

CHP Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı Nafız Ünlü, ekip arkadaşları ile birlikte düzenlediği kahvaltıda basın mensuplarını ağırladı.

Aday Adayı Nafız Ünlü, Gümüş Yalı restoranında düzenlemiş olduğu kahvaltıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Beykoz’un dertleri kadar çaresini de bildiğini söyleyen Ünlü, “Güzel Beykoz’umuzu ve saygıdeğer Beykozluları halktan yana belediyecilikle buluşturacağız iddiasıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Evet, iddialıyız. Çünkü Beykoz’un dertleri kadar o dertlerin çarelerini de biliyoruz. Çözülemeyen imar problemleri nedeniyle Beykozluların mülkiyet haklarının zorla ellerinden alınıp  rantiyecilerin pençesine düşmenin, güzelim denizimizin kirletilip, ormanlarımızın katledilmesinin, fabrikaları kapatılan ve işsizliğe mahkum edilen Beykozlular için bunun kader olmadığını biliyoruz! Demokrasi ve adaletin kurallarına uygun Hizmet eksenli dürüst belediyecilik şiarıyla, cennet parçası Beykoz’umuzu daha şeffaf, daha katılımcı ve daha samimi bir yerel yönetim anlayışı ile buluşturmak için her zamankinden daha kararlıyız. Bunun için gerekli olan tüm projelerimiz hazır” ifadelerine yer verdi.

CHP Beykoz Belediyesi Başkan Aday Adayı Nafız Ünlü, sözlerine şöyle devam etti;

“Söz veriyoruz”

Ünlü, “Beykozluların ucuz ve temiz enerjiye ulaşabileceği Yenilenebilir Enerji Kaynakları’nın olduğu Beykoz’u Beykoz yapan, geçmişten günümüze dek gelen sanat ve kültür motiflerimizin, denizimizin, ormanlarımızın ve tarihi mekanlarımızın tanıtımıyla, düzenleyeceğimiz etkinliklerle en az 1 milyon turistin ziyaret edeceği, AVM’lerin ve rezidansların cirit atmadığı, tam tersi yeşilin daha da çoğaldığı, aktif 100.000 öğrencinin eğitim hayatlarını sürdürdüğü ve yurt sorunlarının olmadığı, tam 45 mahallede açık/kapalı en az 25 spor ve sosyal tesisiyle başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere tüm halkımızın uyuşturucudan uzak tutacak ve sporla iç içe yaşayacağı Beykoz’u inşa edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden, yöre, dil, din, etnik köken farklılığına bakmadan, bize oy verip vermediğinin zerre hesabını yapmadan, tüm halkımıza hizmet götürmenin ahlaki ve vicdani sorumluluğuyla sizlere söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kahvaltı programı soru cevap şeklinde devam ederken, Ünlü daha sonra basın mensuplarına poz verdi.

Haber Merkezi

 

Sorun ne olursa olsun
Önceki Sorun ne olursa olsun
İHH sadece bir yardım kuruluşu mu?
Sonraki İHH sadece bir yardım kuruluşu mu?