Sponsorlu Haber

Unico Sigorta’dan avantajlarla dolu kasko paketi

Unico Sigorta’dan avantajlarla dolu kasko paketi
14.12.2016 10:41
| | |
3057

İhtiyaca özel, yenilikçi, akıllı çözümler sağlayan Unico Sigorta, ürün ve hizmetleriyle sıra dışı bir sigortacılık deneyimi sunuyor.

Ayda 9 TL’ye kasko satın alabileceğiniz UniKasko ile kendi seçeceğiniz ek teminatlardan yararlanmanız ve kaskonuzu dilediğiniz zaman durdurup başlatmanız mümkün.

Unico Sigorta, UniKasko’ya abone olan ilk 50 bin müşterisini ilk 3 ay boyunca 9 TL’ye kasko sahibi yapıyor. UniKasko’ya aylık abone olacağınız için primlerinizi de ay ay ödeyebiliyorsunuz, böylece kredi kartınızın limiti standart kaskolarda olduğu gibi bloke olmuyor. UniKasko paketiniz için unicosigorta.com.tr internet adresinden hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

İstediğin Zaman “Durdur/Başlat”

UniKasko’da Durdur/Başlat özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde kaskonuzu dilediğiniz zaman durdurarak, bu dönemlerde priminizi daha düşük ödeyebilirsiniz. Özellikle aracınızı kullanmadığınız dönemlerde bu fırsat düşük ücretli primleriyle tam size göre.

UniKasko teminatında neler var?

Oldukça kapsamlı bir kasko paketi olan UniKasko’da aşağıdaki teminatlar yer alıyor:

  • Çarpma, çarpışma, hırsızlık, yanma, devrilme, kötü niyetli hareketler, grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri, deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, terör
  • Sigara benzeri maddelerin teması ile meydana gelen yangın dışı zararlar
  • Yetkili olmayan kişiler tarafından çektirilen araca gelen zararlar ile kurallara uygun olmadan şekilde çekilen veya çektirilen araçlara gelen zararlar
  • Aracın, kurallara uygun bir şekilde yasal olarak taşınmasına izin verilen patlayıcı, parlayıcı ve yakıcı maddeler taşınması nedeniyle uğrayacağı zararlar.

UniKasko geniş kapsamlı bir kasko ürünü ancak dilerseniz poliçenize isteğe bağlı teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Siz Unutursanız, Unico Hatırlatır

Unico Sigorta’nın “Unico Alarm” hizmeti ile sigorta bitiş tarihlerinizi unutmazsınız. Tüm müşterilerini bir takvimde takip eden Unico ile alarmınızı kurarsanız, sigortalarınızı yenileme tarihinden 1 ay önce poliçenizin yenileme tarihi yaklaşırken Unico Alarm sizi uyarır ve en uygun poliçe tekliflerini sizinle paylaşır.

UniKasko’dan kasko teklifi almak için unicosigorta.com.tr web sitesini ziyaret edin. Kasko hakkında detaylı bilgilere, kasko paketlerinin içerdiği teminat bilgilerine ve size en yakın acente bilgilerine unicosigorta.com.tr’den ulaşabilirsiniz. 

Anahtar Kelimeler: Unikasko, Kasko Teklifi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"