Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı

  • 0
  • 1368
Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı
Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı
Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı
Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı
Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı
Ülkücü hareket Beykoz'da salona sığmadı

Cumhur İttifakı ortağı MHP Beykoz İlçe Teşkilatı Çavuşbaşı Kasrı'nda düzenlediği iftarda salona sığmadı.

Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı düzenlediği iftar programıyla teşkilatıyla bir araya geldi.

Çavuşbaşı Kasrı'nda düzenlenen iftar programına MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Öz, MHP İstanbul İl Yöneticileri, Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, muhtarlar, STK temsilcileri, Meclis üyesi ve adaylarının yanı sıra yaklaşık 1000 teşkilat mensubu katıldı.

Ezanın okunmasının ardından oruçlar açılırken, açılış konuşmasını da ev sahibi olarak MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi yaptı.

"Seçimi zaferle tamamlayacağız"

Çömlekçi, "Yaklaşık 1 yıldır görevdeyim. Bizi hiçbir zaman, hiçbir programda yalnız bırakmadınız. Sizler bizlere güvendiniz, bizler de bu güveni boşa çıkarmamak için çalışacağız. Sonuçta bir seçim sürecindeyiz. Birbirinden kıymetli Cumhur İttifakı adaylarımız var. İstanbul'da Murat Kurum beyefendi, Beykoz'da Murat Aydın beyefendi adayımız. Kendilerine hem güveniyoruz, hem inanıyoruz. Bu seçim inşallah zaferle tamamlayacağız.

"Beykoz ülkücülerin kalesi olacak"

Seçimden sonra da bizler Beykoz'da milliyetçi ülkücüler olarak durmadan yolumuza devam edeceğiz ve Beykoz'u milliyetçi ülkücülerin kalesi haline getireceğiz" dedi.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 5 yıl önce kendisine bir görev verildiğini ve ilçe halkının teveccühüyle hizmet ettiğini söyledi.

"Buradaki herkesin desteğini aldık"

Aydın, "Bize 5 yıl Beykoz halkı güvendi. Biz de elimizden geldiği kadar hizmet etmeye, Beykoz'a eser ve hizmet katmaya çalıştık. Şimdi sizlerden bir 5 yıl daha vize istiyoruz. Bu salondaki herkesin desteğini bir şekilde aldık. Kimi oy verdi aldık, kimi eleştirdi yol gösterdi aldık. Önümüzdeki 5 yıl biz bu oyların ve eleştirilerin kıymetini bilerek yolumuza devam edeceğiz." diye konuştu.

Beykoz'da birçok hizmet üretildiğini ve vatandaşların istifadesine sunulduğunu kaydeden Aydın, "Şunu da sakın unutmayın. Yaptığımız işlerde bu muhakkak bizim eksikliğimizden kaynaklanmıştır ve işimizi yeterince iyi yapamamışızdır. Güzel şeylerde sizden eksik olan durumlar da bizden kaynaklanmaktadır" ifadelerini kullandı.

Aydın, konuşmasının ardından başka bir programı nedeniyle salondan ayrılırken, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları ve çocukları da geri çevirmedi.

Haber Merkezi

Beykoz İshaklıspor’da telafisi olmayan haftalar başladı
Önceki Beykoz İshaklıspor’da telafisi olmayan haftalar başladı
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz