Ülkemizi yok etmek için toplu saldırılara geçildi

  • 04.01.2020 15:21
  • Okunma: 3309 kez

Av. Ferda KAZANCIBAŞI


Bir tarafta Savunma Sanayimiz Tank Palet en başta fabrikalarımız, Milli ekonomik

Kuruluşlarımız, Ormanlarımız, Limanlarımız ve yer altı kaynaklarımız teker teker satılarak elden çıkartılırken,  diğer taraftan Üretim Ekonomisi yok edilerek yabancılara muhtaç duruma düşürülmekte ve Türkiye tarihte görülmemiş derecede altından kalkılamayacak dış borç altına sokulmakta,

Bir tarafta Askeri Okullar kapatılırken Ordunun Emir Komuta ilişkisi ile geleneksel yapısı temelinden yok edilerek Türkiye’nin Savunma gücü zafiyete uğratılmak istenirken, diğer taraftan Savunma Sırrımız Kozmik Oda ele geçirilmekte,

Bir tarafta Amerikan güdümlü silahlı PKK Çeteleri tarafından vatanın bütünlüğüne saldırılırken, diğer tarafta Kıbrıs’ı garantörlüğümüzden kopartma ve Türkiye’yi karaya hapsetme peşindedirler.   

Bir tarafta Türkiye’yi parçalamaya yönelik BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ tezgâhlanırken diğer tarafta Türkiye’yi parçalamaya yönelik BARIŞ SÜRECİ adı altında sinsice ÖZERKLİK tezgâhlanmaktadır.

Bir tarafta Amerikan Parlamentosu tarafından Ermeni Soykırımı İddiası kabul edilerek Türkiye’ye saldırı planları hazırlanırken, diğer tarafta Batılı Ülkeler (Kanal İstanbul)’u fırsat kollayarak Montrö Anlaşması’na tuzak kurmak ve boğazları ele geçirme peşindedirler.

Bir tarafta 1982 yılından itibaren sinsice Arabesk şırınga edilerek Türk Kültürü yok edilmek ve Türk Milleti Araplaştırılmak istenirken, diğer tarafta ülke toprakları yağmalanırcasına yabancılara satılmakta, sığınmacı adı altında vatan toprakları milyonlarca Suriyelinin işgali altına sokulmakta ve Türk’ün, Yurdu Türk’ün Yurdu olmaktan çıkartılmak istenmektedir.           

Bir tarafta Türk Milleti karşıt kamplara bölünürken, diğer tarafta Laik Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmaya yönelik Devletin Okulları’nda alenen şer’i uygulamalar başlatılmaktadır.

                                                                  ***

Mevcut şartlarda çok yönlü saldırılara karşı hangi tarafa bakacağımıza yetiştiremez olduk.  Etrafımız saldırı tuzakları ile kuşatılmış durumda.  İşin şaka götürür tarafı kalmadı. Tarih göstermiştir ki Türk Milleti zor şartlar karşısında birleşmesini bilen millet olmuştur.

Şimdiki vahim şartlar karşısında Türk Milleti tek yürek halinde AKP Yöneticilerine hitaben Türkiye’nin ateş çemberi içinden kurtulması için üzerlerine düşen görevlerinin yerine getirilmesini kendilerinden istemek, AKP yöneticilerinin ise güçlerinin yetmemesi takdirde halkın özlediği Milli Hükümet’in iktidarına yönelik derhal Genel Seçime gidilmesi gerektiği bildirilmelidir.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz
Yazarın Yazıları