Türkiye Şampiyonası'nda Çubukluspor'un ilk maçı bugün

  • 0
  • 5581
Türkiye Şampiyonası'nda Çubukluspor'un ilk maçı bugün
Türkiye Şampiyonası'nda Çubukluspor'un ilk maçı bugün

U19 Türkiye Şampiyonası 1.Etap Maçlarında İstanbul Grubu karşılaşmaları başlıyor.

Bu yaş grubunda Beykoz'u temsil eden Çubukluspor takımı ilk karşılaşmasını Saat 16.00’da Reşitpaşaspor ile oynayacak. Müsabaka İBB Florya Şenlikköy Stadı'nda oynanacak.

4 Takımdan oluşan Grupta Çubukluspor, Reşitpaşaspor, Bağlarbaşıspor ve Y.Esenyurtspor takımları ilk sırayı elde edebilmek için mücadeleye çıkacaklar. Çubukluspor, grupta ikinci maçını 5 Mayıs Cumartesi Günü Bağlarbaşıspor ile ayı statta ve aynı saatte yapacak.

Mor-Sarılı ekip pazar günü gruptaki son müsabakasında ise Y.Esenyurtspor ile 15.00’de yine aynı statta karşılaşacak.

Çubukluspor Altyapı Takımlar Sorumlusu Mehmet Şahin zorlu maçlar öncesinde Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Artık 8 aylık yorucu geçen antrenman ve maç programlarının ardından Türkiye Şampiyonasında ilk maçımıza çıkacağız. Müsabakanın son hazırlığını çift kale maç yaparak tamamladık. Takımda moral-motivasyon üst seviyede. Biz takımımıza fazlası ile güveniyoruz. Sonuca etki edecek birçok yetenekli oyuncumuz var. Reşitpaşaspor’u mağlup ederek grup maçlarımıza üç puan ile başlamak istiyoruz.” diye konuştu.

Çubukluspor U19 Yaş Grubu Takımı Antrenörü Halil İbrahim Sancak ise "Biz buraya kadar alnımızın akıyla geldik. Bu sezon hiçbir maçımızda mağlubiyet yaşamadık. İnşallah bu başarılı tabloyu grup maçları ile devam ettirmek istiyoruz. Takımda herkeste bir heyecan var. Beykoz'u bu kategoride temsil eden tek takım olarak ilçemiz adına artı değer katacak bir sonuca imza etmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Reşitpaşaspor ile yapılacak müsabakada Çubukluspor U19 Takımında eksik futbolcu bulunmuyor.

Spor Servisi

Beykoz’a bir İETT hattı daha
Önceki Beykoz’a bir İETT hattı daha
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz