Spor

U15 Beykoz karması Fair Play ile döndü

U15 Beykoz karması Fair Play ile döndü
17.08.2017 02:01
| | |
2955

İASK Federasyonu ile Bilecik Osmaneli Belediyesi İş birliği ile düzenlenen futbol şenliğinde Beykoz ekibi göz doldurdu.

“FEFKE U-15 FUTBOL ŞENLİĞİ”ne, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun İstanbul 2017 U-14 İlçeler karması turnuvasında ilk sekize giren ilçe karmalarından Beykoz U-14 ilçe karması yeni sezonun ise U-15 karması bu şenliğe gitmeye hak kazanmışlardı.

Fenerbahçe, Galatasaray, Boluspor ve Osmaneli Belediye Spor kulüplerinde alalarında olduğu 10 takımın katıldığı kampa Beykoz U15 ekibi, Beykoz 1908 AŞ, Paşabahçe, Gümüşsuyu, Kavacık, Çavuşbaşı ve Çubuklu Spor kulüpleri sporcularından oluştu.

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK)  Genel Sekreteri Mustafa Kaya ve karma Antrenörü Osman İnan BİSK adına organizeyi takip etmişti.

Beş gün süren kampta Beykoz karması, 4 takım olan 1. grupta olan Boluspor, Güngören İlçe, G.O.Paşa İlçe karmaları ile yaptıkları maçlar sonucunda ikinci olarak yarı finale kaldı.

Finalde Fenerbahçe’ye 3-1 yenilen Beykoz U15 Karması, 3. maçını oynamaya hak kazandı. 3.lük maçından önce U15 Beykoz Karması Osmaneli Belediye Spor U15 takımı ile sportif olarak Kardeş takım oldu.

Turnuva bitiminde yapılan kupa törenine bölge belediye başkanları İstanbul ASKF Başkan vekili Fikret Sivri ile yöneticileri, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Bilecik ASKF başkan ve yöneticileri, Bilesik Spor İl müdürü ve Bilecik TFF il temsilcisi katıldılar.

Turnuvanın sponsorluğunu Osmaneli Belediyesi, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yaptı. U 15 Beykoz İlçe Karmasının Ulaşım sponsorluğunu da İstanbul Ağrı Spor üstlenmişti.

Spor servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, U15, Fair Play

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"