Ekonomi

Turnacıoğlu Telekom’un iftar sofrası…

Turnacıoğlu Telekom’un iftar sofrası…
2014.09.06 00:00
| | |
4825

İstanbul’da altı ve Kastamonu iki olmak üzere 8 mağazası ile iletişim sektöründe hizmet veren Turnacıoğlu Telekom her yıl olduğu gibi bu yılda kendi personeliyle iftar sofrasında bir araya geldi.

İftar davetini sadece kendi personeliyle sınırlı tutmayan Turnacıoğlu’nun konukları arasında siyasiler, üst düzey emniyet mensupları, iş adamları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de vardı…

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Temel, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı MuharremKaşıtoğlu, Meclis üyeleri Emin YavuzTuncer Dede gibi isimlerinde hazır bulunduğu iftar yemeğine Paşalılar marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Paşalı, Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici, İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz da katıldı.

Kandilli Cemile Sultan Korusu içindeki KıTepe Restaurant’ta ki iftar yemeğine konuklarına ve personeline yönelik kısa bir konuşma yapan Mustafa Turnacıoğlu, İstanbul’da altı, Kastamonu’da iki olmak üzere toplamda sekiz mağazaları olduğunu ifade etti.

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde de yeni bir mağaza açtıklarını kaydeden Turnacıoğlu, Kavacık’ta merkez Showromla toplamda 65 kişinin bu mağazalarından ekmek yediğini söyledi. Turnacıoğlu Telekom Ailesi olarak, her yıl iftar sofrasını kurduklarını fakat bu yıl konseptte bir değişiklik yaparak, başarılı personeli konukların huzurunda ödüllendirmek istediklerini söyleyen Turnacığlu, her geçen gün büyüdüklerini ve istihdam oluşturma konusunda Beykoz’a daha faydalı olmayı amaçladıklarını kaydetti.

İstanbul’da ilk kez çok katlı GSM Mağazasını kuran bir marka olduklarını ve bu mağazanın Beykoz Kavacık’ta olmasının kendileri için ayrı bir anlam ifade ettiğini dile getiren Mustafa Turnacıoğlu, bir Dünya markası olan Samsung mağazasını da başka bölgelerde bir çok imkan olmasına rağmen Beykoz’da kurmayı uygun gördüklerini söyledi.

Katılımlarından dolayı konuklarına teşekkür eden Turnacıoğlu Telekom’un iftar yemeğinde ise İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası gecenin ayrıntıları arasında yer aldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Cemile Sultan Korusu, Kandilli, Kır Tepe Restaurant, Mustafa Turnacıoğlu, Turnacıoğlu Telekom, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"