Turnacıoğlu Plaza Kavacık’ta açıldı…

  • Güncelleme: 23.03.2021 15:29
  • Okunma: 17300 kez
  • Yorum: 0
Turnacıoğlu Kavacık Plazası yoğun bir katılımla açıldı… Beykoz’un iletişim markalarından olan Turnacığlu yeni mağazasını açtı. Açılışa çok sayıda iş adamı ve bürokrat katıldı.
Turnacıoğlu Plaza Kavacık’ta açıldı…

Açılışa, Kaymakam Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı adına Nevin Çalışkan, AK Parti İlçe Teşkilatından Mithat Güner, Kadir Alarçin, Şeref Sarıkaya, CHP Meclis Üyesi Nihat Arıcan, KAS-DER Beykoz Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz Emniyet Müdürü Mazlum İrfan Bekaroğulları katıldı.

Açılışta konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, “Bugün bu kalabalığın çoğunluğu, buradaki çalışan personelden oluşmaktadır. Hepimiz Mustafa Turnacıoğlu’na, bizlere böylesine bir yer sunmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Güler yüzlü bir iletişim için uğraş veriyoruz” ifadelerine yer verdi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan konuşmasında, Başkan Yücel Çelikbilek’in şehir dışında olduğunu hatırlatarak, “kendilerini temsilen buradayım. Turkcell’in Beykoz’da hizmet vermesi oldukça güzel bir olay..Onun için bu açılışın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Daha sonra Beykoz İlçe Kaymakamı Aydın Ergün konuşmasına “Buraya geliş nedenim öncelikle Kaymakam olmamdan dolayıdır. Hemşerilerimin açılışı içindir. Ticari açılışları birçok kişinin çalışmasına vesile olduğu için, oldukça önemsiyorum. Sektörde yeni bir oluşum olan katlı mağazacılık projesinin İstanbul’da hayata geçmesi sebebiyle hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış sonrası Dost Beykoz’a bir açıklama yapan mağaza sahibi Mustafa Turnacıoğlu, Kavacık’ta ki Telekom Mağazası’nın, sektörde uygulamaya konulan ilk proje olduğunu kaydederek, “Sektörde yeni bir oluşum olan katlı mağazacılık projesinin İstanbul’daki ilk mağazasıdır. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için açtığımız yeni mağazamız 6 kattan oluşmaktadır.” dedi.

Mağazanın bodrum katında, Turkcell Teknik Servis hizmeti kapsamında Samsung garantili ve harici teknik servis hizmeti verildiğini ifade eden Turnacıoğlu, mağazanın giriş katında fatura tahsilâtı, kontör yükleme, cihaz ve aksesuar satış hizmeti verildiğini belirtti.

“1.katımızı müşteri hizmetlerine ayırdık. Müşterilerimiz bu katta bütün bireysel ve kurumsal işlemleri yapabilecekler, 2. katta ise müşterilerimizin rahat bir şekilde alışveriş yapabilecekleri yeni nesil akıllı cihazların sergileniyor… Burada müşterilerimiz yeni çıkan cihazları inceleyip kontrol edebiliyor. Aynı zamanda ultrabook, tablet gibi ürünleri alabilecekleri gibi deneyimlerini de yapabiliyorlar.”şeklinde konuşan Mustafa Turnacığolu, binamızın 4. katında ise KVK Teknik Servis garantili ve harici cihazlar için hizmet verildiğini söyledi.

Mustafa Turnacıoğlu şöyle devam etti:

KVK Teknik Servisi Beykoz’a getirdik

Artık müşterilerimiz eskisi gibi cihazlarını servise gönderip haftalarca beklemeyecekler. KVK Teknik Servis binamızda hizmet verecek… Müşterilerimiz ikramlarını alırken cihazları onarılacak ve kendilerine teslim edilecek. Binamızın 6. katında ise Eğitim ve Toplantı odaları var. Bu katta yeni cihazların halkımıza tanıtımı ve eğitimi üretici firmalar tarafından verilecek.

Beykoz’da bizim müşterilerimizin her zaman en iyiye layık olduğunu savunarak, Turkcell’le yaptığımız iş birliği sonucunda çok katlı mağazacılık projesini hayata geçirdik. 1000 m2’ye varan hizmet alanımızda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin, özellikle bunu Beykoz’da yapabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye genelinde 4 şube

Türkiye genelinde Turnacıoğlu Telekom olarak 4 şubeleri olduğunu ifade eden Mustafa Turnacığolu, yeniledikleri Paşabahçe mağazasının kapasitesini 140 m²’ye çıkardıklarını bunun haricinde, Kadıköy ve Kastamonu’da da Kastamobil adıyla bir şubelerinin faaliyet gösterdiğini söyledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz