Yaşam

Turnacıoğlu düğünü devlet resepsiyonu

Turnacıoğlu düğünü devlet resepsiyonu
2014.07.29 00:00
| | |
44673

Beykoz'da ki telekom sektörünün öncü firmalarından olan Turnacıoğlu'nun Sahibi Mustafa Kemal Turnacıoğlu'nun düğünü devlet resepsiyonuna dönüştü.

Beykoz'da beş ayrı bölgede şubesi olan Turnacıoğlu Telekom'un Sahibi Mustafa Kemal Turnacıoğlu Kandilli Cemile Sultan Korusu'nda yapılan muhteşem düğünle İzmit Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe'nin kızı Neşe Efe ile dünya evine girdi.

Nostaljik boğaz akşamlarını andıran düğüne üst düzey devlet yetkilileri, Turnacıoğlu ve Efe ailelerinin yakınları yoğun ilgi gösterdi.  19:30'da kokteylle başlayan düğünde, yeni çiftler Mustafa Turnacı ve Neşe Efe'nin nikahını Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül kıydı. Kendisine has üslubuyla bir konuşma yapan Başkan Muharrem Ergül kıydığı nikahın şahitliklerini ise TBMM Başkan Vekili Meral Akşener ve  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu yaptı.

Turnacıoğlu ve Efe ailelerinin düğün törenine katılan, iş ve siyaset dünyasının ünlüleri düğünü devlet resepsiyonuna dönüştürdü. Düğüne katılan ünlü isimler arasında,  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komşuoğlu, Turkcell Satış Bölüm Başkanı Hulusi Acar ve ANAP Beykoz eski İlçe Başkanı Nezih Beykozlu'da yer aldı.

Nikah sonrası Ergül'ün evlilik cüzdanın vermesini istediği MHP Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener evlilik cüzdanını gelin Neşe Efe (Turnacıoğlu)'na verdi. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcısı Murat Başesgioğlu’da kendisi gibi Kastamonulu olan hemşerisi Mustafa Kemal Turnacıoğlu’nu telgraf çekerek tebrik etti. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Mustafa Turnacıoğlu, Turnacıoğlu, Turnacıoğlu Telekom, Kavacık, Muharrem Ergül, Nezih Beykozlu, Meral Akşener, Murat Başesgioğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"