Spor

Türkiye takımında Beykoz'dan oyuncular var

Türkiye takımında Beykoz'dan oyuncular var
11.01.2018 12:14
| | |
4963

İstanbul'da bir süredir Konsolosluklar Arası Futbol rüzgarı esiyor...

Dostluk Turnuvasında finale kalma başarısı gösteren, iki dost ve kardeş ülke olan Türkiye ve Azerbaycan arasında final maçı oynanacak.

Türkiye takımında Beykoz'dan da oyuncular var.

Türkiye Takımında Teknik Sorumluluğu Dost Beykoz Yazarlarından da olan Doç. Dr. Mehmet Yorulmazlar Hoca yaparken, takımda Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Antrenörü Çetin Nalbantoğlu, Beykoz 1908 A.Ş Kulüp Müdürü Eser Öktem, Beykoz SK eski futbolcularından Ersan Oral, Rivaspor Kulübü Antrenörlerinden Seyithan Bozkurt, BJK Beykoz Futbol Okulu Sorumlusu Ercan Acar, Beykoz'dan yetişen Beşiktaş Altyapılı Profesyonel Futbolculardan Arda Şahin de kadroda yer alan isimler arasında.

Türkiye Takımı Kaptanı olan Ersan Oral  Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada Beykozlu Futbolseverleri Final maçına davet ederken, "14 Ocak Pazar Günü saat 17.00 de başlayacak programda üçüncülük maçının ardından 18.00'de Azerbaycan ile final maçımıza çıkacağız. Güzel ve centilmenlik görüntüleri ile geçecek bir karşılaşma diliyoruz. Takımımızda Beykoz ilçesinden birçok kardeşimiz ile birlikte kadroda yer alıyoruz. Bizleri finale kadar başarı ile taşıyan tüm kardeşlerime teşekkürlerim iletmek isterim. Başarımızı Şampiyonluk ile taçlandırmak güzel olacak." diye konuştu.

Her iki takım Grup maçlarında da karşı karşıya gelmiş ve müsabakadan Azerbaycan Takımı 6-4'lük skor ile galibiyetle ayrılan taraf olmuştu. Konsolosluklararası Dostluk Futbol Turnuvasının Finali Maslak'ta bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Spor Kompleksi Halı Sahasında gerçekleşecek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Türkiye, Konsolosluk, Azerbaycan, Turnuva, Final

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"