Türkiye Şampiyonu Çubukluspor'dan Boğaz turu

  • 0
  • 8503

Beykoz'a en büyük başarıyı getiren Çubukluspor U17 kadrosu Türkiye Şampiyonluğunu özel bir yat gezisi ile kutlarken, sezonun da yorgunluğunu attı.

Teknik Sorumlu Lokman Balcı Yönetiminde müthiş bir başarıya imza atarak Beykoz'a büyük bir gurur yaşatan Mor-Sarılı ekibin futbolcularına bir yat gezisi sürprizi yapan Çubukluspor Yönetimi, geziye Beykoz İlçe spor dünyasından da davet ettiği isimlerin katılımı ile hem Boğaziçi’nin eşsiz güzelliklerinin en doğal hali ile görünmesine hem de renkli, hoş sohbetlere vesile oldu.

Coşkun Tosun: Güzel bir gün geçirdik"

Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, yorucu ama bir o kadar da gurur yaşadıkları bir sezonu geride bıraktıklarının altını çizerken, "Çubukluspor olarak uzun yıllardır altyapıya vermiş olduğumuz önemi adımız gibi emin olduğumuz şampiyonluk hedefine ulaşmış bir takım olarak taçlandırdık. Ben bu başarıda imzaları olan futbolcu kardeşlerimizi, yöneticilerimizi, her yaş grubunda bu sporcuları şampiyonluklar yaşatarak bu yerler kadar taşıyan Teknik Kadromuzdaki isimleri kutluyor ve şükranlarımı sunmak istiyorum. Sporcu ailelerinin ve de ilçemizin değerli spor adamlarının katılımı ile güzel bir gün geçirdik ” diye konuştu.

Çubukluspor’un Türkiye Şampiyonu U17 Takımının Antrenörü Lokman Balcı ise yaptığı açıklamada büyük bir gurur yaşadıklarının altını çizerken, "Bu başarının gelmesinde şampiyon takım sporcularımızın kulübümüz bünyesine ilk geldikleri günlerden beri emekleri olan değerli antrenör arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi iletmek isterim. Yılların emeği, akıtılan teri ve beklentilerinin karşılık bulması camiamızı fazlası ile mutlu etti. Bu gurur anı kulübümüz tarihindeki yerini almış oldu.” dedi.

Oldukça neşeli bir ortamda geçen yat gezisinde Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun ile takım antrenörü Lokman Balcı konuklarına ikramları bizzat kendileri yaparken misafirlerinden de övgü dolu cümlelerin muhatabı oldular.

Şampiyon takım sporcuları gezi boyunca zafer şarkıları söylerken, geziye son noktanın konulduğu Çubuklu Vapur İskelesinde tekne üzerinden Boğaziçi'nin serin sularına kendilerini bırakırlarken, aynı coşku ve heyecanı burada da fazlası ile yaşadılar.

Spor Servisi

Beykoz’da ilaçlama çalışmaları aralıksız sürüyor
Önceki Beykoz’da ilaçlama çalışmaları aralıksız sürüyor
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz