Türkiye Pakistan dostluğu Beykoz sahalarında

  • Güncelleme: 25.07.2019 22:37
  • Okunma: 4249 kez
  • Yorum: 0
Rüzgarlıbahçespor bir ilke daha imzasına atarken, bu kez de Bayan Futbol Takımını ilk kez bir başka ülke takımı ile maçında buluşturdu.
Türkiye Pakistan dostluğu Beykoz sahalarında

Beykoz İlçesinin liglere katılım sağlayan tek takımı hüviyetine sahip olan Kırmızı-Beyaz-Lacivertli ekip kendi kulüp tarihine de bir not daha düşmüş oldu.

Kanlıca GHSİM Sahasında Pakistan’dan gelip ülkemizde kamp yapan maçlara çıkan Sout Yout Soccer Acedemy Takımı ile son derece dostane bir müsabaka oynayan Beykoz Temsilcisinde Teknik Sorumlu Özkan Baş yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi. “Bugün dostluk kardeşlik günü idi …Pakistan’dan gelen Sout Yout Soccer Academy Futbol Okulu ile kardeşlik ve dostluk adına hazırlık maçımızı yaptık ve sıcakkanlılığı ile sevgimiz bir kat daha arttı kendilerine teşekkür ediyorum.Karşılıklı hediyeler ile geçen güzel bir gün yanımızda olan değerli Sedat Altun Muhtarıma Asım Özdemir Başkanıma bizlere olanak ve imkan sağlayan sayın Bülent Küçük müdürüme  çok kıymetli okul müdürümüz Özgür Tan hocama ve yanımızda olan kızlarımızın ailelerine teşekkür ediyorum ” 

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Türkiye, Pakistan, Rüzgarlıbahçespor

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz