Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Temsilciğinde değişiklik

  • 21.01.2021 15:07
  • Güncelleme: 21.01.2021 15:12
  • Okunma: 10985 kez
  • Yorum: 0
Yaklaşık 4 yıldır Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz Temsilciliğini yürüten Ekrem Tuncer görevini devretti.
Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Temsilciğinde değişiklik

Uzun süredir, TÜGVA Beykoz Temsilcisi olarak görev yapan Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Ekrem Tuncer temsilciliği Muhammed Mustafa Yıldız’a devretti.

Tuncer yapmış olduğu açıklamada, 4 yıldır sürdürdüğü TÜGVA Beykoz İlçe Temsilcilik görevinden ayrıldığını kamuoyuyla paylaştı.

“TÜGVA İlçe Temsilcilik görevimi bugün itibari ile devretmiş bulunmaktayım” diye konuşan Tuncer, "bizden sonra görevi devralacak olan kıymetli kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Her daim desteğe devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

TÜGVA Beykoz Temsilcisi Muhammed Mustafa Yıldız Kimdir?

İstanbul Üsküdar'da doğdu. İlkokul yıllarından itibaren lisanslı olarak sportif faaliyetlerde bulundu ve çeşitli yarışmalarda ülke çapında başarılar elde etti. 2012 yılında Üsküdar Cumhuriyet Lisesinde ortaöğretimini,  2017 yılında Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra ikinci üniversite olarak 2019 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünden mezun oldu.

Çocukluk yaşlarından itibaren sivil toplum kuruluşları bünyesinde faaliyetlerde bulundu ve 2014 yılından beri  il yönetimlerinde, Dış ilişkiler başkanlığı, Mali İşler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı, Spor Koordinatörlüğü, Yurtlar Koordinatörlüğü gibi aktif görevler üstlendi.

Lisans mezuniyeti sonrası Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde iki yükseköğretim yurdunun kurucu temsilciliğini yaptı ve yurt müdürü, il yurtlar koordinatörü olarak çalıştı. Şu anda da özel bir eğitim kurumunda yurt idarecisi olarak çalışmaktadır.

Haber Merkezi