Türkiye’de mobil iletişime Mustafa Turnacı yön verecek

  • 0
  • 12823
Türkiye’de mobil iletişime Mustafa Turnacı yön verecek
Türkiye’de mobil iletişime Mustafa Turnacı yön verecek
Türkiye’de mobil iletişime Mustafa Turnacı yön verecek
Türkiye’de mobil iletişime Mustafa Turnacı yön verecek
Türkiye’de mobil iletişime Mustafa Turnacı yön verecek

Beykoz ağırlıklı olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde ve Kastamonu’da iletişim mağazaları olan Mustafa Turnacı MOBİSAD Başkanlığına seçildi.

20 yıllık köklü geçmişi ile Türkiye’nin en önemli 3 STK’sından biri olan MOBİSAD’ın yeni başkanı Mustafa Kemal Turnacı oldu.

1998 yılında kurulan ve üyelerinin toplam iş hacmi itibarı ile Türkiye’nin en önemli 3 STK’sı arasında yer alan Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı, 11 Mart 2018 tarihinde yapıldı.

Olağan genel Kurul neticesinde, Turnacıoğlu Group’un kurucusu Mustafa Kemal Turnacı, oy çoğunluğu ile MOBİSAD Başkanlığına seçildi.

Seçim sonrası, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Turnacı, “öncelikle, içinde büyüdüğüm sektöre hizmet etme gayreti ve heyecanı içerisinde olduğumu belirtmek isterim.” ifadelerini kullandı.

Sektörün dinamikleri gereği, ileri teknoloji ürünlerinin ülkemizin gelişme ve ilerlemesine sunacağı katkıları göz önüne aldığında, MOBİSAD’ın Türkiye’de toplumumuza, yetkili kurum ve kuruluşlara yön verecek bir nitelikte olduğunu ve bundan sonra da olmaya da devam edeceğini kaydeden Mustafa Turnacı, “bu sektörün ülkemize sağladığı istihdam, vergi gelirleri ve yatırımların arttırılması ile devletimize ve toplumumuza faydalı olabilecek çalışmalar yapmayı MOBİSAD olarak görev edinmiş durumdayız” dedi.

Turnacı şöyle devam etti: “Ayrıca, 81 ilimizin tüm ilçelerinde bulunan üyelerimiz ile üye potansiyellerimize daha yakın olmak ve teşkilatlanmamızı daha doğru sürdürmek için, ülkemizin 7 bölgesinde kuracağımız bölge ofisleri ve buna ek olarak 81 ile yayacağımız il temsilcilikleri ile tabanımızı kucaklamayı planlıyoruz”.

“Sektöre ve ülkemize katkı sağlayabilmek için elimizden gelen yapacağız”

“Daha güçlü bir MOBİSAD için el ele vermeliyiz” diyen Mustafa Kemal Turnacı şöyle devam etti: “MOBİSAD ailesine tekrar teşekkür ederek, bütün sektör üyelerimizi MOBİSAD çatısı altında birlik olmaya davet eder, bu güç ile sektörümüze ve ülkemize katkı sağlayabilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizi huzurunuzda belirtmek isterim”.

MOBİSAD Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu şöyle oluştu:

YÖNETİM KURULU

Başkan: Mustafa Kemal TURNACI

Başkan Yardımcısı: Uğur İlhami ÖZDEN

Başkan Yardımcısı: Ömer Lütfi SOYLU

Sayman: Mukadder ÖZTEKİN

Yazman: Remzi YİTGİN

Tahir TULUK

İbrahim ARABUL

Perihan YURTOĞLU

Abdülhamit ÇAKMAK

Fatih Ayberk PEKER

Oğuz URAL

Ali Erhan YILDIZ

Rıdvan BAYRAKTAR

 

DENETİM KURULU

Nihat MALATYALI

Vehbi YURT

Mehmet Hakan ÖS

 

DİSİPLİN KURULU

Ulaş KAYACAN

Hüseyin GÜROL

Servet YILDIZ

Tansel ÖZYAMAN

Fırat ATAÇ

 

Beykoz Meydanı’nda asker uğurlama gerginliği
Önceki Beykoz Meydanı’nda asker uğurlama gerginliği
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz