Türk futbolunun hasret kaldığı görüntüler Beykoz’da

  • 0
  • 4663
Türk futbolunun hasret kaldığı görüntüler Beykoz’da
Türk futbolunun hasret kaldığı görüntüler Beykoz’da
Türk futbolunun hasret kaldığı görüntüler Beykoz’da

Türkiye'de futbola olan ilginin ne derece büyük ve yüksek olduğunu anlatmaya gerek yok gibi...

Yaşanan heyecanlar istenmedik olaylara dönüşebilmekte, bazı kulüpler arasında uzun yıllar öncesinde dayanan rekabetler bazı maçlarda şiddete dönüşebilmekte.

Son yıllarda buna hakem hataları da eklenince hiçbir takımı mutlu, memnun etmek mümkün olamıyor. Maçlardan sonra son düdüklerin çalması sonrasında yaşanan olaylar televizyon ekranlarına sıklıkla gelmekte.

Bu haberimizde sizlere farklı güzel bir maç sonu örneğinden yansımaları aktarmak istedik... Geride kalan hafta sonunda Paşabahçe Stadında oynanan İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grubuna dahil Beykoz İdmanyurdu - Cankurtaranspor maçı da 90 dakikalık mücadele içinde beraberinde pozisyonlar gereği istenmedik sert müdahaleleri de içinde barındırdı.

Her iki takım da alacağı galibiyetler ile son haftalara kalmadan matematiksel olarak da ligde kalmalarını garantileme yolunda müthiş bir mücadele yaşadılar. Tribünlerde hatırı sayılır bir taraftar grubu da vardı. Zaman, zaman hakemlere yönelik aşırıya kaçan da yansımadı değil.

1-1 beraberlikle tamamlanan mücadele tabiri caizse iki takımın da istediği sonuç olmadı. Maç sonrası gerilimli ortamda futbolcuların bir birlerine girmesini bekleyenler ise ortaya çıkan dostluk görüntüleri ile ters köşe oldu.

Her iki takım futbolcuları bir birleri ile el sıkışıp stadı dostane biçimde terk ettiler. Hatta maçın son düdüğü ile aşırı efor ve yorgunluk nedeni sahada oturan Beykoz İdmanyurduspor Takımından Aziz İbrahim Demir ile Cankurtaranspor takımından Oğuzhan Seyitoğlu'nun sohbetleri ise "işte özlenen tablo bu" denmesine nede oldu.

Bu tür görüntülerin artması ise en büyük dileğimiz... Bize de bu anların karelerini aktarmak kaldı.

Spor Servisi

Kavacıkspor Antalya’da Beykoz’u temsil etti
Önceki Kavacıkspor Antalya’da Beykoz’u temsil etti
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı