Tuncay Tolga Özçakmak Beykoz'da çalışmalarını sonlandırdı

  • 0
  • 5507
Tuncay Tolga Özçakmak Beykoz'da çalışmalarını sonlandırdı

Beykoz’da CHP’nin 13 aday adayı arasında en etkili çalışmayı yürüten ve kısa sürede etkisini gösteren Tuncay Tolga Özçakmak sahadan çekildi.

Alaattin Köseler’in adaylığının kesinleşmesi üzerine bir açıklama yapan Özçakmak, Beykoz halkını kendisini bağrına bastığını ve yapmış olduğu çalışmanın Türkiye’de örnek olduğunu söyledi.

Beykoz halkına ve ekibine teşekkür etti

“31 Mart 2024 Yerel Seçimler sürecinde bizlerle birlikte bu sevdaya inanan, 7/24 çalışıp yağmurda, çamurda, mahalle-mahalle, köy-köy hiç yorulmadan mücadelesini sürdüren 23 yıldır değişmeyen Beykoz’un makus kaderini değiştirmek için sağcısı solcusu ile birlikte el ele verip bu sürece katkı sağlamak isteyen tüm Beykoz sevdalılarına, ekip arkadaşlarıma, özellikle de gençlerimize ve kadınlarımıza çok çok teşekkür ederim” diye konuşan Özçakmak, “Beykoz’un kalbine sevdamızı kazıdınız. Dillere destan oldunuz. Binlerce kez sizleri kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Parti meclisi Alaattin Köseler’de karar kıldı

Parti Meclisinde Alaattin Köseler ismi üzerine karar alındığını ve partilerinin vermiş olduğu her karara saygılı olduğunu ifade eden Özçakmak, “partimizin verdiği her karar kabulümdür. Partimizin tüm Türkiye’deki adaylarına üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Tuncay Tolga Özçakmak şöyle devam etti:

Bu süreçten sonra bizlere düşen, partimizi Büyükşehir ve ilçe seçimlerinde desteklemek, 31 Mart’ta CHP’nin seçim kazanması için çalışmalarımızı sürdürmek olacaktır.

Her ne olursa olsun büyük olan kişiler değil, Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Partimiz adına yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Asla mücadeleyi bırakmayacağız. Hem Beykoz’da, hem de Büyükşehir seçimlerinde başarıya ulaşmak için çalışmalara devam edeceğiz.

Beykoz halkı bizi bağrına bastı

Kampanya sürecinde Beykoz halkı bizi bağrına bastı. Evini, sofrasını, gönlünü açtı. Samimi, içten, dostane geçen kampanyamız yalnızca Beykoz’da değil, İstanbul’da, Türkiye’de örnek oldu.

Yüz binden fazla insanın elini sıktık, 45 mahalleyi 4 tur gezdik, esnaflarını ziyaret ettik. Beykoz’un derdine derman olmak için umudumuzu büyüttük. Ailemizi genişlettik. Gönüllerde taht kurduk.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘AZ ZAMANDA ÇOK İŞLER BAŞARDIK’. Bizi bağrına basan, sevgiyle kucaklayan tüm Beykozlulara şükranlarımı sunuyorum.

Bu güzel hikâye yarım kalmayacak ve bir gün mutlaka buluşacağız.

En içten sevgi ve saygılarımla…

Tuncay Tolga ÖZÇAKMAK

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı

Beykoz'un yakından tanıdığı İbrahim Okur vefat etti
Önceki Beykoz'un yakından tanıdığı İbrahim Okur vefat etti
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı